کد خبر: DT-5528
تعداد بازدید: 186بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر
<p>مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهور، وزیرآموزش و پرورش از ساخت ۲, فضای آموزشی در تنگستان قول مساعد داد که یکی از این مراکز آموزشی در دلوار است.</p>

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از تسنیم اصغر حصیری با اشاره به اینکه خیران در توسعه فضای آموزشی نقش مهم و تعیین کننده‌ای داشته‌اند اظهار داشت: خیران تاکنون ۴۱۲ فضای آموزشی در استان بوشهر ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه خیران در ساخت این فضاهای آموزشی ۱۱۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده‌اند گفت: خیران این فضاهای آموزشی با یک‌هزار و ۶۸۰ کلاس درس در شهرها و روستاهای استان بوشهر ساخته و تحویل داده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نقش مهم مشارکت‌های مردمی در توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌ها مهم دانست و گفت: بدون مشارکت مردمی، تحقق اهداف آموزش و پرورش ممکن نیست چراکه بسیاری ازبرنامه‌های این اداره بدون مشارکت مردم بر زمین می‌ماند.

حصیری با بیان اینکه خیران در نیمه نخست امسال ۱۴ فضای آموزشی تحویل داده‌اند افزود: خیران اکنون طرح‌های مهمی در دست ساخت دارند که تا بهمن ماه ۱۵ فضای آموزشی تحویل آموزش و پرورش می‌دهند.

وی به پروژه‌های در دست ساخت پرداخت و با بیان اینکه ۶۶ فضای آموزشی در دست ساخت است خاطرنشان کرد: ۲۹۰ کلاس درس و با زیر بنای ۴۳ هزار و ۵۴۴ مترمربع در دست ساخت است که برای اجرای این پروژه‌ها ۵۹۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش با اشاره به سفر رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش به استان بوشهر تصریح کرد: در سفر پروژه‌ها و برنامه‌های مهمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مقرر شد فضاهای آموزشی در تنگستان اجرا شود.

حصیری افزود: در سفر وزیر آموزش و پرورش به تنگستان بر تامین اعتبارات لازم برای ساخت دو پروژه آموزشی در بخش مرکزی تنگستان و بخش دلوار تاکید شد.

وی هوشمند سازی دو هزار و ۳۰۰ کلاس درس را از دیگر موفقیات آموزش و پرورش دانست و گفت: اجرای طرح انسداد مبادی بی‌سوادی، کسب رتبه برتر پروژه مهر کشور، تحت پوشش قرار گرفتن ۵۰ درصد دانش آموزان در المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش استان بوشهر است.

انتهای پیام/ ر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ دی ۱۳۹۳ در ۸:۰۳ ب.ظ
وزیر که در سالن ارشاد اهرم قول داد به پاس حرکت ارزشمند فرهنگیان تنگستان که اقدام به ساخت یک مدرسه در روستای بنیون میکنند اعتبار ساخت دو مدرسه را تآمین کند این اقدام بدیع توسط فرهنگیان بخش مرکزی صورت گرفته برای چه باید پاداش آن به دلوار تعلق گیرد؟ بابا این رابطه بازیها یعنی چه؟
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین