کد خبر: DT-34944
تعداد بازدید: 244بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴
عضو بوشهری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: آمادگی بالایی دارم و فکر می کنم می توانم سهمیه حضور در رقابتهای المپیک 2012 ریو را کسب کنم.

1

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «خلیج فارس»؛ محسن بهرام زاده با توجه به حضور پدرش در این ورزش، از ۸ سالگی وارد وزنه برداری شد و از دو سال گذشته در دسته ۱۰۵ کیلوگرم عضو تیم ملی می باشد، جایی که چهره های مطرحی نظیر بهداد سلیمی حضور دارند.

بهرام زاده در رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا که ۲۰۱۳ در قزاقستان برگزار شد در دسته ۱۰۵ کیلو گرم به نایب قهرمانی رسید و در مسابقات قهرمانی جهان که بازهم در این کشور انجام شد عنوان دوازدهمی را کسب کردم.

وی با بیان اینکه امیدوار است همراه تیم ملی به المپیک برزیل اعزام شود، افزود: حدود سه ماه در بوشهر تمرین کرده ام و میزان آمادگی ام ۹۰ تا ۹۵ در صد است و تلاش می کنم جزو مسافران المپیک برزیل باشم که تابستان ۹۵ در ریودوژانیرو برگزار خواهد شد. هدفمان در این رقابتها کسب مدالهای رنگارنگ است فرقی نمی کند چه کسی این مدال را بگیرد مهم این است که پرچم کشورمان به اهتزاز دربیاید.

وی تصریح کرد: این مسابقات از سطح کیفی و کمی بالایی برخوردار است و کشورهای حاضر بهترین نفرات خود را شرکت می دهند، من نیز برای همراهی تیم ملی در المپیک خیز برداشته ام و امیدوارم به هدفم برسم.

بهرام زاده در ادامه گفت:مهمترین رقبای ما در وزن ۱۰۵+روسیه است در این بین وزنه بردارانی از گرجستان و استونی نیز در این دسته حریفان قدری به حساب می آیند.

وی عنوان کرد: به خاطر معده درد ۶ ماهی در حال مداوا بودم خوشبختانه هم اکنون بیماری ام بهبود یافته است و مشکل خاصی ندارم و با آمادگی بالا وزنه می زنم.

بهرام زاده یادآورشد: تمرینات آماده سازی تیم ملی از ۲۲دی در تهران آغاز خواهد شد و من امشب از بوشهر راهی محل اقامت ملی پوشان خواهم شد تا در تمرینات حاضر باشم .

وی تاکید کرد: با تصمیم کادر کادر فنی قرار شد که در دسته فوق سنگین در کنار ستاره هایی چون بهدادسلیمی و بهادر مولایی تمرین کنم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین