کد خبر: DT-43623
تعداد بازدید: 55بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
منتخب مردم دشتی و تنگستان در مجلس دهم:
منتخب مردم دشتی و تنگستان در مجلس دهم گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت بیشتر از خبرنگاران لوایحی را تقدیم مجلس کند تا بستر قانونی حمایت از آنها توسط نمایندگان مجلس فراهم شود.

سید کمال‌الدین شهریاری  در دشتی در پاسخ به سؤال که نقش رسانه‌ها در توسعه کشور، استان و حوزه انتخابیه را چگونه ارزیابی می‌کنید و برای حمایت از این قشر چه برنامه‌ای دارید؟ گفت: به نظر من امروز هیچ‌کس منکر نقش رسانه‌ها در توسعه کشور، استان و حوزه انتخابیه نیست و امروز دنیای تبادل اطلاعات است و رسانه‌های جمعی و گروهی بهترین کانال ارتباطی و انتقال اطلاعات و اخبار در جهان هستند.

شهریاری اظهار داشت: رسانه‌ها نقش اول را در ایجاد ارتباط، اطلاع‌رسانی و توسعه منطقه‌ای ایفا می‌کنند که باید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی این امر است ورود پیدا کند و اگر لازم است لوایحِ مناسبت برای حمایت بیشتر از قشر خبرنگاران را تقدیم مجلس کند تا بستر قانونی حمایت از خبرنگاران توسط نمایندگان مجلس به تصویب برسد.

وی افزود: وجود رسانه‌ها در سطح کشور، استان و منطقه خوشبختانه این فرصت را برای بنده به وجود آورده که اخبار و اطلاعات و اقداماتی که قرار است در مجلس انجام دهم منعکس و به جامعه چه در سطح ملی و چه در سطح استان و منطقه منتقل کنم.

شهریاری تأکید کرد: وجود مشاور رسانه‌ای می‌تواند ارتباط بین مردم با مسؤولین و نماینده بیشتر و به‌روزتر کند و امکان اینکه از مشاور رسانه در برنامه کاری استفاده کنم غیرمحتمل نیست.

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین