کد خبر: DT-44353
تعداد بازدید: 77بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد، گفت: واحدهای تولیدی مشتری‌محور فعال می‌شوند.

سید محمود نوابی یکشنبه‌شب در نشست با استاندار بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های تقاصدی و صنعتی بالایی است و باید حمایت مناسب از این صنایع صورت گیرد تا شاهد تسعه تولید و رونق اشتغال باشیم.

وی افزود: امروز شاهد برگزاری نخستین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق کنندگان که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در دو سطح دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی این استان بودیم که به صورت مطلوبی برگزار شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی راکد از طریق پرداخت تسهیلات ارزان قیمت رفع خواهد شد، تأکید کرد: تلاش می‌شود با تزریق این منابع واحدهای تولیدی مشتری محور دوباره فعال شوند.

نوابی افزود: تسهیلات ارزان قیمت از سوی بانک‌ها با نگاه کمک به چرخه تولید تأمین می‌شود و بدهی‌های غیرجاری و چک‌های برگشتی واحدها ملاک عمل قرار نمی‌گیرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: دو هزار طرح تولیدی و صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از ابلاغ آیین‌نامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو از سوی دولت خبر داد و گفت: براساس این آیین‌نامه هیچ خودروسازی بدون مجوز وزارت صنایع نمی‌تواند محصولات را پیش‌فروش کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین