کد خبر: DT-53510
تعداد بازدید: 272بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۵
به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری تنگستان عادل دهدشتی فرماندارتنگستان در آئین برگزاری یادواره شهدای حوزه محمد رسول الله(ص) بنه گز اظهارداشت: بنابر روایتی از پیامبر گرامی اسلام (ص)، با فضیلت‌ترین اعمال، سخت‌ترین اعمال است و امروز در آئینی حضور یافته‌ایم که در یک برهه‌ای از زمان و در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانان این سرزمین و همه مردم جمهوری اسلامی ایران با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی و نثار جان خود در راه اسلام سخت‌ترین کار را انجام دادند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از  روابط عمومی فرمانداری  تنگستان عادل دهدشتی فرماندارتنگستان در آئین برگزاری یادواره شهدای حوزه محمد رسول الله(ص) بنه گز اظهارداشت: بنابر روایتی از پیامبر گرامی اسلام (ص)، با فضیلت‌ترین اعمال، سخت‌ترین اعمال است و امروز در آئینی حضور یافته‌ایم که در یک برهه‌ای از زمان و در دوران هشت سال دفاع مقدس جوانان این سرزمین و همه مردم جمهوری اسلامی ایران با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی و نثار جان خود در راه اسلام سخت‌ترین کار را انجام دادند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: به برکت همین روحیه شهادت طلبی و ایثارگری رزمندگان اسلام در تاریخ سراسر شکوهمند انقلاب اسلامی است که امروز می‌توانیم با اقتدار عرض کنیم، ایران اسلامی به عنوان جزیره ثبات در منطقه و حتی در مقابل کشورهای توسعه یافته دنیا از آن نام برده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: صلابت و قدرت جمهوری اسلامی ایران به برکت همین ایثارگری‌ها و جانفشانی‌ها و با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و در حال حاضر مقام معظم رهبری و نیز به برکت اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است.

دهدشتی افزود: اقتداری که باعث شده امروز بر مبنای منطق، خردورزی و با استواری و پایمردی به ویژه در عرصه سیاست خارجی و با حفظ مواضع و اصول جمهوری اسلامی ایران، اجماع ناروای بین المللی را که علیه نظام جمهوری ایران اسلامی ایجاد شده بود را از بین ببریم.

دهدشتی اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که به پشتوانه همه این ایثارگری‌ها، امروز جمهوری اسلامی ایران کشوری امن، آرام و دارای صلابت و اقتدار است که این وظیفه ما را در هرمقام و مسؤولیتی سنگین می‌کند.

فرماندار تنگستان گفت: انشاءالله که بتوانیم پیام شهدا را که پیام دفاع از انقلاب، رهبری، میهن و آب و خاک ایران بوده را سرلوحه کارها، اعمال و رفتار خویش قرار دهیم و هیچ کس در هر جایگاهی که قرار گرفته است، حق ندارد وحدت کشور و وحدت بین مردم را از بین ببرد که اگر این کار اتفاق بیفتد همه ما در برابر پرودگار متعال و ملت شریف ایران مسؤول هستیم.

وی بیان داشت: درسطح شهرستان تنگستان نیز به برکت صلابت اعضای شورای تامین و به پشتوانه مردم عزیزمان، امنیت، آرامش و وحدتی مثال زدنی را شاهدیم که انشاءالله به واسطه همدلی و تلاش‌های همگان بتوانیم این امنیت و آرامش را در راستای اعتلای شهرستان حفظ کنیم.

فرماندار تنگستان در پایان از تلاش‌های حوزه مقاومت محمد رسول الله بنه گز و دیگر دست اندرکاران برگزاری این یادواره شهدا تقدیر و تشکر کرد

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین