کد خبر: DT-29347
تعداد بازدید: 61بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">با حضور اعضای بسیج رسانه، امام جمعه کاکی و معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر انتخابات هیئت رئیسه شورای بسیج رسانه استان برگزار شد و رئیس، نایب رئیس و بازرسان این شورا انتخاب شدند.</div>
 اعضای هیئت‌رئیسه شورای بسیج رسانه استان بوشهر شامل رئیس و نایب‌رئیس و بازرسان و دبیر انتخاب شدند.

با حضور اعضای بسیج رسانه، امام جمعه کاکی و معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر انتخابات هیئت رئیسه شورای بسیج رسانه استان برگزار شد و رئیس، نایب رئیس و بازرسان این شورا انتخاب شدند.

در این انتخابات پس از رأی گیری صورت گرفته از بین ۱۹ نفر حاضر اعضای شورای بسیج رسانه استان بوشهر، داود نوشادی با کسب ۱۱ رأی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

همچنین در این انتخابات محمد پای بست با ۱۶ رأی به عنوان نایب رئیس، و محمد امین حیدری با ۱۸ و سعید رضایی با ۱۵ رأی به عنوان بازرسان این شورا انتخاب شدند. همچنین بر اساس قانون، دبیر شورای بسیج رسانه در هر استان، مسئول بسیج رسانه آن استان است که بر این اساس عبدالله نجفی به عنوان دبیر این شورا است.

در ابتدای این جلسه نیز معاون هماهنگ کننده و مسئول مرکز راهبردی و دبیرخانه اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به شخصیت سردار شهید حسین همدانی گفت: این شهید والامقام قهرمان عرصه جنگ نرم و سخت بوده است و در نهایت به مزد خود که همان شهادت است نائل آمد.

سهراب انبارکی صحنه نبرد شرایط کنونی در رسانه را همانند دفاع مقدس توصیف کرد، و بیان داشت: در حال حاضر جنگ، جنگ رسانه ای است  و هر رسانه ای که بتواند به صورت مطلوب تری مطالب خود را منتقل کند موفق تر خواهد بود.

وی اضافه کرد: دفاع مقدس رسانه ای چیزی کمتر از خون شهدا نیست و پیامبر اکرم(ص) این را عنوان کرده اند.

انبارکی در ادامه با اشاره به محورهای مهم و رسالت بسیج رسانه اظهار داشت: اولین موضوعی که رسانه ها باید مد نظر داشته باشند تقوای رسانه ای است و باید در بسیج رسانه این تقوای رسانه ای را نهادینه کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر فتنه شناسی را از دیگر محورهای مهم بسیج رسانه دانست و ابراز داشت: شناخت فتنه و معرفی آن اوج همدلی و همزبانی است.

وی دمیدن روح استکبار ستیزی در کالبد تمام رسانه ها و معرفی سنت و سیره ائمه(ع) را از دیگر محورهای مهم بسیج رسانه عنوان کرد و بیان داشت: انقلاب امام حسین(ع) دانشگاهی تمام معنا است که هیچ فارغ التحصیلی ندارد و حتی حسین همدانی هم از این دانشگاه فارغ التحصیل نشد و معرفی این شهدا از برنامه های راهبردی بسیج رسانه می تواند باشد.

حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی نیز در این نشست به رسالت سنگین اصحاب رسانه پرداخت و با اشاره به فتنه سال ۸۸ از جلوگیری از سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» در یکی از شهرستان های استان بوشهر انتقاد کرد و اظهار داشت: این نوع برخورد یکی از سخت ترین نوع فتنه ها است و خسارت آن نیز هم سنگین خواهد بود.گام نیوز

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین