شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-37088
تعداد بازدید: 39بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
سیروان خسروی اعتراض خود را با انتشار پستی اینستاگرامی نسبت به خواننده سنتی کشور نشان داده است.

سیروان خسروی خواننده پاپ کشور با انتشار ویدئویی از سالار عقیلی در شبکه های ماهواره ای، اعتراض خود را به بخشش وی و حضور آن در جشنواره فجر موسیقی نشان داده است.

وی در اینستاپست خود نوشت: سالار عقیلی به جشنواره‌ موسیقی فجر بازگشت

رییس سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از بازگشت «سالار عقیلی» به جدول اجراهای جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد و اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» در همان روز اعلام شده به اجرای برنامه خواهد پرداخت. ”

بعد از حواشی به وجود آمده درباره‌ی این خواننده، کمیته‌ی نظارت بر جشنواره اعلام کرد که شرایط برای حضور ایشان در جشنواره فراهم نیست؛ اما با توجه به اینکه او خواننده‌ی شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است، من و دیگر مسوؤلان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند.»

بيش از ٣ ماه از ممنوعيت فعاليت برادرم به اتهام همكارى با سايت راديو جوان گذشته است! منظور از همكارى، استفاده بدون اجازه اين سايت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانيار خسروى بايد شامل اين ممنوعيت باشد؟ اگر اين اتهام ثابت نشده و پوچ بايد منجر به ممنوع الفعاليت شدن شود، بايد تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل اين ممنوعيت شوند.

جناب آقاى جنتى، وزير محترم ارشاد ؛ در ابتداى پاييز كه تمامى خواننده هاى مطرح پاپ كشور ممنوع الفعاليت بودند ايا واكنشى به اين موضوع نشان داديد؟ حتى اگر اين موضوع شايعه اى بيش نبود آيا فكر نميكنيد نيازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما، به عنوان بلندپايه ترين مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟

چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقيلى كه براى چندمين بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسيار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند، سريعا و شخصا واكنش نشان داده ايد؟ نكته جالب اين است كه هيچ اظهار ندامتى نيز از سوى ايشان انجام نشده ولى با اينكه خوانندگان پاپ طى يك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رييس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند، هيچگونه واكنشى نشان نداديد.

چرا بايد امثال سالار عقيلى ها از چنين مصونيتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانيار خسروى ها نه طبق قوانين كشور عزيزمان، بلكه طبق سليقه مسوولين رفتار شود؟ حقايق ناگفته، بسيار بيشتر از اين چند سطر بوده و هست.

منتظر پاسخ صريح و سريع مسوولين در اين مورد هستم.

سيروان خسروى

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین