کد خبر: DT-31037
تعداد بازدید: 506بازدید
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴
حجت الاسلام راستگو ، امام جمعه اهرم ، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی ، از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان بازدیدی بعمل آوردند .
IMG_0533

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از پژواک تنگستان ، حجت الاسلام راستگو ، امام جمعه اهرم ، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی ، از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان بازدیدی بعمل آوردند .

در ابتدای این دیدار ، شهبازی فرد ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تنگستان گزارش مختصری را از وضعیت کتاب های موجود در کتابخانه ها و نیز تلاش های صورت گرفته توسط این اداره در راستای ترویج فرهنگ مطالعه ارائه داد .

پس از آن امام جمعه ضمن تقدیر و سپاس از تلاشهای صورت گرفته ، اظهارداشت : با توجه به اینکه سرانه مطالعه در جامعه ما بسیار پایین است و از همان ابتدا در راستای ترویج مطالعه تلاشهای در خور توجهی صورت نگرفته است نیاز است با هم اندیشی با نخبگان جامعه راهکارهای ارتقا مطالعه ، بویژه در میان نسل کودک و نوجوان ، به عنوان آینده سازان این جامعه ، تبیین گردد .

وی رشد و توسعه هر جامعه ای در هر عرصه ای را در گرو سطح آگاهی و دانش آن جامعه دانست که این امر مستلزم ارتقا سطح مطالعه می باشد .

همچنین امام جمعه اهرم ، دقایقی را در جمع دانش آموزان دبستان مدرس و نیز نونهالان پیش دبستانی که از مخزن کتابخانه شهر اهرم بازدید نموده بودند حضور یافت و ضمن تشویق و تمجید این نونهالان و نوجوانان آنان را به ارتباط و مانوس شدن هرچه بیشتر با کتاب سفارش نمود .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین