کد خبر: DT-35860
تعداد بازدید: 107بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: اجتماع نخبگان و متخصصان این استاندر حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی هشتم بهمن اسمال درعسلویه پایتخت انرژی کشور برگزار می شود.

به گزارش دلیران تنگستان، رضا آذین روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: گردهمایی نخبگان، فناوران، کارآفرینان و صنعتگران فعال حوزه انرژی استان بوشهر به منظور شناسایی، ایجاد شبکه و توانمندسازی سرآمدان این حوزه، ایجاد تعامل هرچه بیشتر میان آنها و نهادهای اجتماعی، حرکتی برای ایجاد فرصت رشد و شکوفایی بر پایه تنوع استعدادهای آنان است تا گامی برای ایجاد جامعه نخبگانی مطلوب برداشته شود.
وی شناخت ظرفیت های علمی، مدیریتی و صنعتی جامعه نخبگانی حوزه انرژی و ایجاد زمینه سازی برای اثر گذاری افراد و گروه های نخبه در سیاست گذاری، تصمیم سازی و مدیریت استان را از جمله اهداف این همایش عنوان کرد.
آذین اظهارکرد: تشکیل اتاق فکر و گفت و گو، ارایه رهیافت های تخصصی به مدیران ستادی و عملیاتی، توانمند سازی نخبگان و سرآمدان حوزه انرژی در عرصه های مختلف و شناخت فرصت ها و چالش های توسعه بخش انرژی استان از دیگر هدفهای این اجتماع نخبگانی است.
وی بیان کرد: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور از ظرفیت های عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی هسته­ای، انرژی های نوین و تجدید پذیر مانند فناوری دریایی بهره می برد که بدون شک استفاده مطلوب از این پتانسیل ها بدون تربیت و هدایت نیروی انسانی ممتاز و مستعد امکان پذیر نیست.
وی یادآور شد: تحقق جامعه مطلوب نخبگانی وابسته به تشکیل اجتماع های نخبگانی موثر و کارآمد است که براساس سند راهبردی کشور باید زمینه تحقق اجتماع های نخبگانی با شناسایی نخبگان و برنامه ریزی برای هدایت، بکارگیری و اثرگذاری آنان در جامعه فراهم شود.
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با تقدیراز همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در برگزاری این اجتماع نخبگانی گفت:
متخصصان استان بوشهر در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان بوشهر به آدرس boushehr.bmn.ir جهت حضور در این اجتماع نخبگانی نام نویسی کنند

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین