کد خبر: DT-29359
تعداد بازدید: 131بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴
در آخرین دیدار مرحله مقدماتی یورو 2016 از گروه A، تیم ملی هلند در خانه مقابل جمهوری چک مغلوب شد و با توجه به تساوی ترکیه مقابل ایسلند موفق به کسب جواز حضور در مرحله پلی آف نشد و به عنوان تیم چهارم گروه از رسیدن به این رقابت ها باز ماند.
گــزارش بازی

هلند که برای کسب شانس حضور در مرحله پلی آف باید در این دیدار پیروز می شد و به ناکامی ترکیه مقابل ایسلند امید می داشت، بازی را در خانه خوب و هجومی آغاز کرد اما بعد از اینکه در دو صحنه هونتلار و اسنایدر قدر دو موقعیت خوب را ندانستند، چک رفته رفته بازی را در اختیار گرفت و سرانجام در دقیقه ’۲۴ به گل رسید؛ پاول کادرابک از سمت راست وارد محوطه هلند شد و با ضربه ای خوب توپ را وارد دروازه زوئت فرستاد.

در دقیقه ’۳۴ برخلاف انتظارات، برای دومین بار دروازه هلند باز شد تا امید های این تیم برای حضور در یورو ۲۰۱۶ عملاً به یأس تبدیل شود؛ روی اشتباه مدافعان هلند، جوزف سورال پس از دریبل فن دیک با ضربه ای زمینی دروازه زوئت را باز کرد.

در دقیقه ’۳۹ نیمه اول، فن پرسی به جای ریدوالد وارد میدان شد. در دقیقه ’۴۳ نیمه اول در حالیکه دپای به سمت دروازه چک حرکت می کرد، با خطای آشکار سوچی متوقف شد تا با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شود. نیمه اول با پیروزی میهمان به پایان رسید.

در دقیقه ’۶۶ نیمه دوم، روی ارسال سالاک به روی دروازه هلند، فن پرسی با یک ضربه سر به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا علاوه بر امضای حکم حذف تیم، شکست خانگی فاجعه باری نیز در حال رقم خوردن باشد.

در دقیقه ’۷۰ کرنر ارسالی اسنایدر با ضربه سر هونتلار درون دروازه چک قرار گرفت تا از سنگینی شکست کاسته شود. تلاش هلندی ها ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ’۸۳ فن پرسی اختلاف را به یک گل کاهش داد اما در نهایت میزبان با شکست ۳-۲ از رسیدن به یورو ۲۰۱۶ باز ماند تا جمهوری چک به عنوان تیم اول گروه A صعود کند.

تـرکیب دو تیم و آمار بازی

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین