دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-26749
تعداد بازدید: 143بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> استاندار بوشهر گفت: هتل پنج ستاره ۱۰ طبقه توسط سرمایه‌گذاران بوشهری در ساحل بوشهر ساخته می‌شود.</span>

مصطفی سالاری عصر چهارشنبه در نشست با مسئولان وزارت نفت اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی در بخش‌های اقتصادی و صنعتی است.

وی اضافه کرد: شرکت صدرای بوشهر از دیرباز یکی از قطب های صنعتی در استان بوشهر بوده است و به عنوان یک سرمایه ملی محسوب می شود که باید برای رفع مشکلات آن تلاش ویژه‌ای داشته باشیم.

استاندار بوشهر به نقش بسیار مهم شرکت صدرا در اشتغال اشاره کرد و افزود: باید مشکلات این شرکت شناسایی و برای رفع این مشکلات چاره‌اندیشی شود.

وی با بیان اینکه حل مشکلات شرکت صدرا باید در اولویت قرار بگیرد، بیان کرد: شرکت صدرا هم اکنون مشغول ساخت و اجرای بخشی از سکوهای مورد نیاز پارس جنوبی است  این شرکت دارای توان بالایی در ساخت اینگونه سازه‌ها است.

سالاری اضافه کرد: با استقرار منطقه آزاد بوشهر، نقش شرکت صنعتی دریایی صدرا مهم‌تر خواهد شد و باید برنامه‌ریزی مناسبی را از همین امروز داشته باشیم.

وی خواستار ایفای نقش بانک‌های عامل در احیای شرکت صدرای بوشهر شد و ادامه داد: باید زمینه توسعه زیرساخت‌های شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر فراهم شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: توسعه گردشگری در استان بوشهر را در دستور کار داریم و در همین راستا چندین دهکده گردشگری در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی به روند مطلوب ساخت دهکده گردشگری بوشهر اشاره کرد و افزود: مجوز ساخت هتل پنج ستاره در ساحل بوشهر صادر شده است و سرمایه‌گذاران مجوز ساخت این هتل را در ۱۰ طبقه دریافت کرده‌اند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین