شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-20819
تعداد بازدید: 75بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
<span id="desc">سردار فتح الله جمیری استفاده از ظرفیت تمامی اقشار در حوزه رسانه را یکی از مهمترین وظایف سازمان بسیج رسانه دانست و افزود: تامین خوراک اقشار در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی از مهمترین وظایف این قشر است.</span>

به گزارش دلیران تنگستان، فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از سازمان بسیج رسانه اظهار داشت: امروز رسانه خط مقدم کشور است و نیروهای انقلابی باید دست به قلم شوند و در حوزه رسانه فعالیت چشمگیری داشته باشد.

سردار فتح الله جمیری استفاده از ظرفیت تمامی اقشار در حوزه رسانه را یکی از مهمترین وظایف سازمان بسیج رسانه دانست و افزود: تامین خوراک اقشار در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی از مهمترین وظایف این قشر است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و نقش رسانه در دنیای کنونی باید توجه مدیران و صاحبان امر به این قشر بیش از پیش باشد.

سردار جمیری در آخر خاطر نشان کرد: نیروهای متعهد و دلسوز انقلاب اسلامی باید هر چه بیشتر در حوزه رسانه ها فعال شده و بیش از پیش قلم برنند تا بتوانیم از این طریق در مسیر تحقق اهداف ایران اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب با شتاب بیشتری گام برداریم.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست عبدالله نجفی، مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر ضمن تشریح آخرین فعالیت های سازمان، گزارشی پیرامون برخی مسائل و مشکلات اصحاب رسانه به حضار ارائه نمود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین