کد خبر: DT-47313
تعداد بازدید: 132بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵
فرماندار تنگستان:
فرماندار تنگستان گفت: نظر به وجود پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه فرهنگی در سطح شهرستان از جمله پلاتو، سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی در بخش مرکزی و بخش دلوار نگاه ما برای تکمیل این پروژه‌ها ویژه‌ است.

عادل دهدشتی امشب در جلسه هم‌اندیشی با هنرمندان اظهار داشت: نگاه دولت تدبیر و امید به مقوله فرهنگ و هنر در تدوین استراتژی و علاقه‌مندی به اجرا نگاه ویژه‌ای است.

دهدشتی بابیان اینکه وضعیت امروز حوزه هنر نسبت به گذشته تغییرات خوبی کرده است، افزود: اگر منصفانه به این مقوله نگاه کنید با قبول تمامی مشکلات و ضعف‌ها، به بهتر شدن وضعیت این حوزه نسبت به گذشته صحه خواهید گذاشت.

وی ادامه داد: باید با همراهی و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای حل مشکلاتی که وجود دارد بتوانیم به شکلی بهینه و کارآمد از امکانات استفاده کنیم که این مهم با همراهی قشرهای مختلف مردم تحقق خواهد یافت.

دهدشتی ابراز امیدواری کرد با تعامل و همدلی و با وحدت رویه‌ای که ایجاد می‌شود بتوانیم چالش‌های موجود را برطرف کنیم.

فرماندار تنگستان گفت: شهرستان تنگستان به لحاظ ظرفیت کارهای فرهنگی و هنری بسیار غنی و قابل توجه بوده که برای شناساندن این ظرفیت‌ها ضروری است تلاش‌های بیشتری صورت گیرد.

وی از نقش جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد برای فرهنگ‌سازی گفت و اظهار داشت: زمانی کارهای فرهنگی نتیجه مثبتی در برخواهد داشت که جوانان، هنرمندان و تشکل‌های مردم‌نهاد برگزارکننده آن باشند، این موضوع علاوه بر موفقیت‌آمیز و ماندگار بودن پروژه فرهنگی موردنظر، باعث ایجاد انگیزه بین قشر جوان خواهد شد.

دهدشتی تأکید کرد: استفاده بهینه از تشکل‌های مردمی و جوانان برای برگزاری همایش‌ها باعث بهتر برگزار شدن آن می‌شود.

فرماندار تنگستان ادامه داد: نظر به وجود پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه فرهنگی در سطح شهرستان ازجمله پلاتو، سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی در بخش مرکزی و بخش دلوار نگاه ما برای تکمیل این پروژه‌های نگاه ویژه‌ای است.

وی تأکید کرد: دست‌اندرکاران جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان برگزاری این رویداد در بهمن‌ماه سال جاری را در دستور کار خود قرار داده و زمینه لازم و مطلوب برای برگزاری آن را به شکل منطقه‌ای و یا کشوری فراهم کنند.

در ادامه نمایندگان انجمن‌های هنری شهرستان به طرح نظرات و پیشنهادات خود در حوزه‌های مختلف هنری شهرستان پرداختند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین