کد خبر: DT-36660
تعداد بازدید: 170بازدید
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴
رضایت مردمی همراه با قانون مداری به عنوان دو مولفه عمده مدنظر بازرگانان می باشد که اتنظار می رود استاندار بوشهر با رایزنی های با مقامات گمرک ایران زمینه ساز استفاده از یکی از نیروهای توانمند بومی در این مسند باشد.

دلیران تنگستان: به احتمال فراوان نوروزی ناظر گمرکات استان بوشهر خواهد شد .

یک منبع آگاه در گفتگو با سوک اعلام کرد: بزودی پورحیدر ناظر گمرکات استان بوشهر بازنشسته می شود و به احتمال فراوان بهنام نوروزی به عنوان جانشین جایگزین وی می گردد.

گفتنی است نوروزی پیش از این به عنوان مدیرکل گمرک شهید باهنر فعالیت داشته است .

با اعلام این خبر در میان تجار و بازرگانان بوشهری موجی از نگرانی  بوجود آورده است زیرا معتقدند در سنواتی که نیروهای بومی مسئولیت گمرکات استان بوشهر را بر عهده داشته اند جوی آرام بر گمرک حکم فرما بوده است .

رضایت مردمی همراه با قانون مداری به عنوان دو مولفه عمده مدنظر بازرگانان می باشد که انتظار می رود استاندار بوشهر با رایزنی های با مقامات گمرک ایران زمینه ساز استفاده از یکی از نیروهای توانمند بومی در این مسند باشد.

البته به دلیل نداشتن شناخت کامل از عملکرد نوروزی منکر توانمندی های وی در این زمینه نیستیم اما نوع فعالیت نیروهای بومی در سنوات گذشته و در دوره پورحیدر نشان می دهد که مدیران بومی به دلیل نوع تعامل پویا و مفید با تجار ، بارزگانان، دستگاه های اجرایی و تشکیلات دولتی و خصوصی اقتصادی بسیارروشن و موفق عمل کرده اند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین