کد خبر: DT-23982
تعداد بازدید: 84بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی جم فاقد فضای مناسب است، گفت: نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان به اداره ارتقا یابد.</span>

فتح الله نوروزی صبح یکشنبه در نشست با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: حیطه کاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار وسیع است و خدمات بسیار خوبی نیز به شهروندان ارائه می‌کند.

وی افزود: این اداره با سه حوزه مهم اقتصادی و رفاهی و اجتماعی در ارتباط تنگاتنگ قرار دارد و لازم است برنامه ریزی و حمایت ویژه از آن صورت گیرد.

نوروزی، جم را شهرستانی با جمعیت کارگری بالا و دغدغه‌های بیشتر در این حوزه توصیف کرد و ادامه داد: رصد وضعیت کارگری باید به صورت دقیق انجام شود و پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات کارگری را مورد توجه ویژه قرار داد.

وی اضافه کرد: در راستای تامین امنیت شغلی و ارتقای وضعیت معیشتی کارگران از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی جم ارتقا یابد

فرماندار شهرستان جم تعاونی‌ها را از بسترهای مهم توسعه اقتصادی جوامع برشمرد و بر لزوم تقویت و فعال سازی این تعاونی‌ها در شهرستان تاکید کرد.

نوروزی ارتقای نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی جم به اداره را از الزامات اساسی در اجرای سیاست‌های کاری در شهرستان جم دانست و تاکید کرد: شهرستان جم به علت صنعتی بودن دارای جمعیت کارگری بالایی است که ارتقای نمایندگی به اداره می تواند نقش مهمی در بهبود شاخص‌های کار و کارگری در شهرستان داشته باشد.

وی استقرار نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منزل استیجاری و نبود فضای مناسب را از مشکلات این اداره دانست و بر لزوم احداث ساختمان مناسب تاکید کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین