کد خبر: DT-48589
تعداد بازدید: 130بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵
چرا نیروگاه در بوشهر و بیمارستان هسته ای در تهران کلنگ زنی شد

نماینده بوشهر در شورای اداری:

نیروگاه بوشهر چه تاثیری برای مردم ما داشته؟

چرا نیروگاه در بوشهر و بیمارستان هسته ای در تهران کلنگ زنی شد

چرا ابشریکن نیروگاه حذف شد؟

خدری نماینده بوشهر خطاب به جهانگیری:

🔹آقای جهانگیری! به من گفته اند آرامتر سخن بگو ولی مگر میشود درد داشت و فریاد نزد.  باید واقعیت ها را با صراحت گفت. امیدوارم مکدر نشوید

🔹خبرنگاران از من پرسیدند فازهای جدید نیروگاه اتمی چه تاثیری برای بوشهر داشته، نتوانستم جوابی دهم.

🔹به عنوان حامی دولت تاکید می کنم اگر برای برخی مشکلات استان فکری نشود؛ دولت برای کسب اعتماد مجدد  مشکل پیدا می کند

🔹امروز که کلنگ زنی نیروگاه است و نه فردا باید پیوست های فرهنگی و سلامت فازهای جدید نیروگاه اعلام شود. برای توسعه رشته های هسته ای دانشگاه خلیج فارس و پزشکی هسته ای دستور دهید.

🔹اگر استان نخست کشور در نیروگاه اتمی هستیم چرا بیمارستان هسته ای در تهران کلنگ زنی شد.

🔹بوشهر با بحران آب مواجه است، چرا ابشرین کن از نیروگاه اتمی حذف شد.

🔹روستاهای همجوار نیروگاه چهل سال اجازه ساخت و ساز نداشته و جابجایی بلوک انجا حکم موادمخدر دارد. حقوق شهروندی هم رعایت نمی شود.

🔹خواسته دیگر مردم بکارگیری نیروهای استان و شرکت های بومی در توسعه نیروگاه اتمی است. منصفانه نیست کنار نیروگاه افراد بیکار منحرف شوند و از نقاط دیگر نیرو بیاورند.

🔹برای ساماندهی ته لنجی طرح استان تایید شود. الان نصف جمعیت استان با مقوله دریا درگیرند. این معضل اجتماعی نباید در استان به معضل امنیتی مبدل شود و انگاه اقدام شود./خلیج فارس

🔷جهت اطلاع از برنامه های بازدید نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در روزهای آینده ،کانال تلگرام رسمی حجت الاسلام خدری را دنبال کنید.

 

 

حضور حجت الاسلام عبدالحمید خدری در روستای محل زادگاه خود

امروز بعد از ظهر(۱۹ شهریور ۹۵) حجت الاسلام عبدالحمید خدری به زادگاهش، روستای والفجر(گربه ای) از توابع شهرستان دیلم عزیمت نمود.
در نزدیکی روستا زیارتگاهی قرار دارد که شاه سلطان نام دارد و روستاهای اطراف به کرامات این بقعه اعتقاد خاصی دارند.
نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم نیز به دلیل اعتقادبه این مکان متبرکه، امروز عصر جهت زیارت به این مکان مقدس عزیمت نمود و با توجه به اینکه روز تعطیلی بود، افرادی نیز در آنجا حضور داشتند و با دیدن نماینده مردم در این مکان از ایشان استقبال نمودند و فرصت را غنیمت شمردند و به بیان مسایل و مشکلات شخصی و کلی منطقه پرداختند.
حجت الاسلام خدری نیز سخنان ایشان را شنید و حتی در همان مکان‌نیز مشکل یکی از زائرین را با تماس تلفنی پیگیری نمود.
همچنین یکی از زائرین از نماینده محترم درخواست برق رسانی به این مکان متبرکه را نمود که حجت الاسلام خدری با لبخند و اشک ‌شوق در جواب ایشان گفت‌یکی از آرزوهای همیشگی من برق رساندن به این مکان بود و حال که خداوند خدمتگزاری به‌مردم را شامل حال این‌حقیر نموده، موضوع را به طور جدی از‌ طریق وزیر نیرو پیگیری خواهم کرد.
همچنین گروهی از شهروندان گناوه ای نیز در آنجا حضور داشتند که به دلیل نذری به آن ‌مکان مقدس رفته بودند که از  نماینده مجلس دعوت نمودند تا سر سفره نذری بنشیند و شام را مهمان این بزرگواران باشد و نماینده محترم نیز اجابت نمودند و در کنار این بزرگواران که چندنفر از آنها رزمندگان دوران دفاع مقدس بودند، نشستند و حضور در جمع مردم را یک افتخار برای خود دانستند.
این دوستان نیز از تلاشهای ارزنده نماینده مردم در طول این‌مدت تشکر کردند و خواستار تلاش چندین برابر جهت رفع مشکلات و عقب ماندگیهای  استان و حوزه انتخابیه شدند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین