کد خبر: DT-44310
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۵
با موضوع آسیب‌های اجتماعی / تئاتری که در سراسر استان برگزار میشود:
نمایش محیطی «خانه ما» نوشته و کار محمد مظفری با موضوع آسیب‌های اجتماعی در سراسر بوشهر اجرا می‌شود

محمد مظفری نویسنده و کارگردان نمایش محیطی «خانه ما» پیش از ظهر امروز در حاشیه اجرای افتتاحیه «خانه ما» در پارک شورای بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: نمایش محیطی «خانه ما» با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان بوشهر و گروه تئاتر ایلیا تولید شده و قرار است در سراسر استان بوشهر به اجرای عمومی درآید.

وی افزود: این نمایش در خصوص آسیب‌های اجتماعی بوده و سعی شده خطرات و آسیب‌هایی که خانواده‌های ایرانی را تهدید می‌کند را در قالب نمایش نشان دهد.

مظفری با اشاره به اینکه امروزه اعتیاد، همسرآزاری، کودک‌آزاری، کودکان کار و طلاق از جمله آسیب‌های اجتماعی در کشور هستند، افزود: ما سعی کردیم این آسیب‌ها را در قالب نمایش محیطی به خانواده‌ها گوشزد و یادآوری کنیم.

این هنرمند با تأکید به اینکه خانواده‌های ما متأسفانه روز به روز از سبک اصیل زندگی ایرانی و اسلامی دور می‌شوند، افزود: باید تلاش کنیم با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری فرهنگی خانه‌هایمان را از آسیب‌های پیش رو مصون بداریم و یکی از ابزارهای مهم در این راه استفاده از تولیدات هنری به‌خصوص تئاتر است.

کارگردان نمایش «خانه ما» نمایش‌های محیطی، بیرونی و خیابانی را از سخت‌ترین انواع اجرای نمایش دانست و افزود: نمایشگران خیابانی با ارائه کارهای بیرونی و محیطی و ارتباط مؤثر با خانواده‌ها می‌توانند سفیران بزرگی برای اجرای سبک زندگی ایرانی و اسلامی در کشور باشند.

مظفری افزود: ما نزدیک به دو دهه است که در قالب  نمایش‌های بیرونی تئاتر را به در خانه‌های مردم برده‌ایم.

نویسنده نمایش «خانه ما» گفت: این نمایش که با حضور ۱۰ نفر از هنرمندان گروه تئاتر ایلیا تهیه‌شده قرار است در سراسر استان بوشهر اجرا شود و افتتاح اجراهای این نمایش نیز با حضور مردم روز گذشته در پارک شورای بوشهر برگزار شده است.

انتهای پیام/۲۲۵۵/ک۳۰/

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین