This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-44567
تعداد بازدید: 113بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به منظور فرهنگ ‌سازی در موضوع سیاست‌های کلی جمعیت وهمچنین ترویج ازدواج سالم، شاد و پایدار روز چهارشنبه در مرکز بهداشتی درمانی شهید رجایی اهرم شهرستان تنگستان گشایش یافت.

کارشناس برنامه سلامت جمعیت و باروری سالم در شبکه بهداشت و درمانی شهرستان تنگستان در ارتباط با این نمایشگاه در جمع خبرنگاران افزود: ارتقای پویایی، بالندگی وجوانی جمعیت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی، رفع موانع ازدواج، تسهیل وترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند و کاهش سن ازدواج از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
پروانه صیادی اضافه کرد: تکمیل آموزش‌های عمومی، و فرزند پروری و همچنین آموزش مهارت‌های زندگی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.
وی گروه هدف این نمایشگاه را اقشار مختلف مردم بویژه جوانان وزوجین جوان عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه آشنایی مخاطبان با مقوله‌هایی همچون ازدواج، تندرستی خانواده، بارداری و فرزند آوری، فرزند پروری، مدیریت استرس، بحران و شیوه صحیح زندگی را در برگرفته و آموزش می‌ دهد.
صیادی یادآور شد: این نمایشگاه از امروز از ساعت هشت صبح تا شش عصر و به مدت یک هفته در مرکز شهید رجایی اهرم شهرستان تنگستان دایر است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین