کد خبر: DT-40611
تعداد بازدید: 37بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
حجت‌الاسلام حسن روحانی در سفر به شهر یزد طی سخنانی گفت: در دولت گذشته با اینکه درآمد نفت 120 میلیارد دلار بود، هیچگونه اشتغالی برای جوانان کشور ایجاد نشد. نظر شما درباره صحت و سقم این ادعای آقای روحانی چیست؟

حجت‌الاسلام حسن روحانی درحالی در روزهای آخر سال به شهر یزد سفر کرد که مردم چشم‌انتظار گشایش اقتصادی و رفع رکود در کشور هستند. رئیس‌جمهور نیز در همین راستا به مردم قول داد که سال آینده، سال رونق اقتصادی باشد و بیان کرد: «با وجود کاهش قیمت نفت، روند کاهنده تورم و ارزش پول کشور حفظ شده است و این در حالی است که در گذشته با اینکه درآمد نفت ۱۲۰ میلیارد دلار بود، هیچگونه اشتغالی برای جوانان کشور ایجاد نشد اما امروز مقایسه آمار ایجاد شغل در پاییز ۹۴ با پاییز ۹۲، عملکرد دولت یازدهم را مشخص می‌کند. یک میلیون و ۱۷۹ هزار شغل در کشور اضافه شده و ما نیاز به رونق اقتصادی و اشتغال بیشتر داریم و من به شما قول می‌دهم که سال ۹۵، سال رونق اقتصادی ایران خواهد بود.»

دانلود

با این اوصاف به نظر شما آیا آمار و ارقامی که روحانی از اشتغال‌زایی در دولت گذشته و دولت یازدهم مطرح کرد با واقعیت اقتصادی کشور همخوانی دارد؟ مخاطبان گرامی می‌توانند نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین