کد خبر: DT-22866
تعداد بازدید: 82بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴
نشست مدیرکل ورزش وجوانان استان با هیاتهای ورزشی تنگستان عصر روز شنبه  ۲۰ تیرماه ۹۴ برگزار شد.

در این نشست در ابتدا هیاتهای ورزشی شهرستان تنگستان به بیان مشکلات خود در بعد سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین اعلام برنامه های پیش روطبق تقویم ورزشی هیات استان و شهرستان پرداختند.

 در ادامه این نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهارداشت:نگاه اداره کل ورزش و جوانان توجه جدی به تمام خواسته های هیات های ورزشی و سعی در کاهش مشکلات آنها بوده است.

احمد بهروزیان فردافزود: یکی از شاخص های ورزشی شهرستانها ورزشکاران سازمان یافته یا بیمه شده است که هیاتها باید این امرضروری در دستور کار خود قراردهند. وی اضافه کرد: جهت تکمیل پروژه های ناتمام شهرستان تنگستان ۱۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

بهروزیان فرد خاطر نشان کرد: احداث چمن مصنوعی در سال قبل در روستاهای بالای ۱۰۰۰ نفراحداث شده که در سالجاری نیز این طرح در روستاهای بالای ۵۰۰ نفربا حمایت دکتر سالاری استاندار بوشهر انجام خواهد شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان با اشاره به سرانه فضای ورزشی شهرستان تنگستان که هم اکنون۱/۱۴ صدم متر مربع است بیان نمود در آینده نزدیک این سرانه با اتمام و افتاح پروژه های نا تمام و در حال احداث به ۱/۲۸ صدم متر مربع خواهد رسید.

بهروزیان در ادامه افزود:امروز ما میراث‌دار پروژه‌های نیمه‌تمام دولت قبل هستیم که باید در این دولت به اتمام برسند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه اولویت ما اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در سطح استان است، گفت: پنج استخر کوثر که در کشور کم‌نظیر هستند، در مرکز استان نیمه‌تمام بود که تا هفته دولت به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی در پایان از جذب اعتبارات عمرانی ۶ میلیارد تومانی از تبصره ماده ۲۲ از سهم نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان به شهرستان تنگستان اختصاص یافته قدر دانی نمود وهمچنین از حمایتهای فرماندار شهرستان تنگستان که توجه ویژه ای به دستگاه ورزش استان و شهرستان دارند تشکر ویژه کردند.

ایشان در پایان جلسه از اردوی آماده سازی تیم کشتی شهرستان تگستان که در اوایل مرداد به مسابقات کشوری اعزام میگردد نیز بازدید نمود وبا آنها دیدار کرد.

01 02 03 04 05 06

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین