کد خبر: DT-25135
تعداد بازدید: 891بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
<p>کمیته جوانان ستادنماز جمعه شهرستان تنگستان در راستای تحقق یکی از اهداف دوره سوم مسئولیت حجت الاسلام راستگو به عنوان امام جمعه تنگستان ( اهرم ) که تعامل بیشتر با نسل جوان و بهره گیری از آراء و نظرات این نسل بوده ، سلسله نشست های صمیمانه جوانان با امام جمعه را تشکیل داده است .</p>

کمیته جوانان ستادنماز جمعه شهرستان تنگستان در راستای تحقق یکی از اهداف دوره سوم مسئولیت حجت الاسلام راستگو به عنوان امام جمعه تنگستان ( اهرم ) که تعامل بیشتر با نسل جوان و بهره گیری از آراء و نظرات این نسل بوده ، سلسله نشست های صمیمانه جوانان با امام جمعه را تشکیل داده است .

این نشست ها بناست همه هفته روزهای چهارشنبه ، بعد از اقامه نماز مغرب و عشا ، در مسجد امیرالمومنین برگزار گردد .

اولین نشست روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۸ ، با حضور عده ای از جوانان برگزار گردید که در این نشست امام جمعه اهرم به تبیین برخی مسائل کلی در خصوص جایگاه شهر اهرم و نقش آن در توسعه استان و نیز اهداف خود در خصوص تعامل و همراهی با جوانان پرداخت .

سپس محمدلطفی مسئول کمیته جوانان ستاد نماز جمعه تنگستان نیز در سخنان کوتاهی اهداف و چگونگی برگزاری این نشست ها را اعلام نمود و از همه جوانان شهر جهت شرکت در این نشست ها که موجبات تحقق خواسته های جوانان را فراهم خواهد نمود ، دعوت بعمل آورد . وی همچنین از امام جمعه شهر اهرم درخواست نمود تا در جلسات آتی مقدمات حضور برخی از مسئولین شهرستان و پاسخگویی به مطالبات جوانان را نیز فراهم نمایند .

در ادامه تعدادی از جوانان حاضر در نشست به بیان دیدگاه ها و مطالبات خود پرداختند .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین