کد خبر: DT-23527
تعداد بازدید: 65بازدید
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">سرپرست بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر گفت: نشت‌یابی بیش از 3000 کیلومتر از خطوط گازرسانی استان بوشهر طی 4 ماه نخست امسال انجام شد.</p>
&nbsp;

فرشید بشیری ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات گازرسانی در نقاط مختلف شهر بوشهر اظهار داشت: همچنین در سال گذشته تمامی خطوط گازرسانی استان، طی ٢ نوبت مورد بررسی و نشت‌یابی قرار گرفتند.

بشیری افزود: این شرکت به‌ منظور نشت‌یابی دقیق‌تر از خطوط گازرسانی استان، با تجهیز دستگاه‌های نشت‌یابی خود به  دستگاه‌های مدرن و بروز شامل GPS و کامپیوتر همراه، دقت کار را به استانداردهای بین‌المللی نزدیک کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در کنار نشت‌یابی خطوط اجرا شده، بازدید سرزده از پروژه‌ها نیز به‌ عنوان یکی دیگر از وظایف پیش رو همواره در دستور کار قرار داشته و با جدیت پیگیری می‌شود که در همین ارتباط می‌توان به ۸۶ مورد بازرسی و بازدید از پروژه‌ها و واحدهای صنعتی استان در ۴ ماه نخست امسال اشاره کرد.

سرپرست بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر گفت: در این بررسی و بازدیدها به‌ منظور ارتقاء و اطمینان از صحت تجهیزات فنی به کار گرفته‌ شده در لوله‌های انتقال و توزیع گاز استان ضمن صحبت و تبادل‌نظر با پیمانکاران، نیازهای موجود به‌ سرعت بررسی و پیگیری می‌‌شود.

بشیری همچنین به بازدید از ایستگاه‌های تقلیل فشار نیز اشاره و افزود: تمامی این ایستگاه‌ها طی سال گذشته در دو نوبت به‌ طور دقیق مورد بازدید و بررسی قرار گرفته‌اند.

سرپرست بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: این بررسی و بازدیدها به‌منظور اطمینان از صحت عملکرد تأسیسات، رعایت استانداردهای لازم و رفع مشکلات احتمالی انجام می‌شود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین