کد خبر: DT-45765
تعداد بازدید: 80بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵
سردار رمضان شریف در بوشهر:
مسؤول روابط عمومی کل سپاه گفت: نام‌گذاری روز جهانی قدس، فلسطین را در صدر اخبار رسانه‌های جهان قرار داد.

سردار رمضان شریف ظهر امروز در اجتماع پرشور راهپیمایان بوشهری روز جهانی قدس با اشاره به انعکاس مبارزات مردم فلسطین در رسانه‌های جهانی اظهار داشت: یکی از پیامدهای مهم روز جهانی قدس، انتشار اخبار و گزارش‌های مربوط به مبارزات فلسطینیان در رسانه‌های بین‌المللی است.

وی بیان کرد: نامگذاری روز جهانی قدس در ۳۷ سال گذشته یکی از برکاتش این است که در پایان ماه رمضان مسئله مهم و اول جهان اسلام مطرح می‌شود.

شریف گفت:‌ یکی از سیاست‌های رژیم صهیونیستی از ۶۸ سال گذشته تاکنون این بوده که موضوع فلسطین به مرور زمان فراموش شود و در این مدت پیشنهاداتی را شاهد بودیم برای نام‌گذاری روزی که بتواند توجه مردم را به فلسطین جلب کنند.

مسؤول روابط عمومی سپاه ادامه داد: با این وجود هیچ پیشنهادی نتوانست جایگزین پیشنهاد امام شود و روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان نام‌گذاری شد و مورد توجه افکار عمومی جهان قرار گرفت.

شریف گفت: هرساله شاهد هستیم در آستانه روز جهانی قدس موضوع فلسطین در رسانه‌ها و افکار عمومی موضوع روز است در سال گذشته بیش از ۲۵۰ تحلیل و خبر در مورد فلسطین در رسانه‌های جهان منتشر شد.

مسوول روابط عمومی کل سپاه اضافه کرد: در این ارتباط رژیم صهیونیستی دو استراتژی را دنبال می‌کردند یکی اینکه عنوان کنند مسئله فلسطین مسئله‌ای بین کشورهای عربی است و از طرفی تلاش می‌کردند که پرچمداری فلسطین را به کسانی بسپارند که لیاقتش را نداشتند.

مسوول روابط عمومی کل سپاه اظهار داشت:‌ به برکت هدایت‌های امام و رهبری و پایمردی مردم می‌بینیم که اکنون معادله متفاوت شده و هدف از جنگ ۳۳ روزه جمع کردن سفره حزب الله و فلسطین بود که موفق نشدند.

شریف اضافه کرد: با توجه به شرایط موجود جنگ علیه تروریسم در منطقه به ویژه در عراق و سوریه، از نابودی داعش و النصره خاکستری بلند خواهد شد که دودمان رژیم صهیونیستی را به باد خواهد داد.

شریف گفت: مردم به یاد دارند که صدام برای کسب محبوبیت چند موشک را به سمت رژیم صهیونیستی شلیک کرد اما امام راحل اعلام کرد ما پرچم‌دار و حامی فلسطین هستیم، در حالی که کسانی خواستند خود را در مسئله فلسطین مطرح کنند ولی طولی نکشید که اهداف آنان آشکار شد.

وی بیان داشت: امام امت با تکلیف شرعی آخرین جمعه ماه رمضان را بنام روز جهانی قدس نامگذاری کرد و همین امر خار چشم دشمنان در ۳۷ سال گذشته شده است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین