کد خبر: DT-41419
تعداد بازدید: 373بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
حامیان دولت در تنگستان با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به سالاری استاندار بوشهر مواضع خود را نسبت به تصمیماتی مبنی بر تغییر مدیران این شهرستان و عدم استفاده از نیروهای تنگستانی در عرصه مدیران شهرستانی و استان اعلام داشتند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از بیرمی، حامیان دولت در تنگستان با انتشار نامه ای سرگشاده  خطاب به سالاری استاندار بوشهر مواضع خود را نسبت به تصمیماتی مبنی بر تغییر مدیران این شهرستان و عدم استفاده از نیروهای تنگستانی در عرصه مدیران شهرستانی و استان اعلام داشتند .متن این نامه بدین شرح

جناب آقای استاندار!
سلام
سال نو مبارک
ابتدا جا دارد بابت زحمات و تلاش های کم نظیر و خدمات فاخر دولت تدبیر و امید در ایران اسلامی تشکر و قدردانی نماییم؛ما به عنوان جمعی که روزگاری به عنوان اعضای ستاد دکتر روحانی در تنگستان و با همت و حمایت جوانان پرشور و سایر مردم فهیم این دیار نقش کوچکی در پیروزی دکتر روحانی و ایجاد دولت تدبیر و امید ایفا نموده ایم مراتب گلایه و نگرانی جدی خود را از انتصاب مدیران در این شهرستان اعلام می نماییم.
آقای استاندار
در بدو امر تغییرات مدیریتی در استان علیرغم استقبال لفظی ازپیشنهادات و مشاوره هایی که به جنابعالی منتقل شد انتصابات به گونه ای رقم خورد که متأسفانه با گذشت بیش از نیمی از عمر دولت نه تنها شاهد پیشرفت در تنگستان نبوده ایم بلکه به دلیل سوء مدیریت و عدم به کارگیری افراد توانمند و لایق در بسیاری زمینه ها عقب گرد داشته ایم.
وعده های توخالی،برخوردهای نامهربانانه مدیر ارشد شهرستان با مسئولان دستگاه ها،توزیع ناعادلانه و نامتوازن اعتبارات دولتی و بلاتکلیف ماندن پروژهای عمرانی مانند سدهای خاییزوباهوش که تنهاراه نجات بخش کشاورزی تنگستان از هلاکت و نابودی می باشد وراه اهرم _برازجان ،کارخانه سیمان اهرم و عدم حمایت قاطع از مواضع دولت و حامیان آن و…. باعث ناامیدی مردم از دولت شده به گونه ای که اگر همین روال ادامه یابد دولت تدبیر و امید آینده روشنی در افکار عمومی مردم این شهرستان نداشته و قطعا با رویگردانی بیش از پیش مردم که نتیجه عملکردو اراده شماست مواجه خواهد شد.
جناب سالاری
تغییرات مدیریتی در تنگستان -جز در مواردی نادر- به هیچ وجه در جهت تحقق وعده‌ها و شعارهای انتخاباتی دولت تدبیر و امید صورت نگرفته و به نظر می‌رسد روابط دوستانه،فامیلی و رفاقتی نقش تعیین کننده ای در این انتصابات و چینش و آرایش مدیران در طول تصدی شما به عنوان استاندار داشته که آنهم از ناحیه فردی صورت می گیرد که در دولت قبل مسئولیت یک اداره در تنگستان را به عهده داشت و بدون ذره ای تلاش در جهت روی کار آمدن دولت ره صدساله را یک شبه پیمود و با استفاده از دسترنج دیگران و بدون کمترین تجربه در وزارت کشور تمام عزل و نصب ها را مطابق میل و سلیقه شخصی خود هدایت می کندو مسئول ارشد شهرستان نه تنها نقشی در این زمینه نداشته بلکه کاملا منفعل عمل نموده و در برنامه های مختلف باعث زیر سوال رفتن اقتدار و جایگاه دولت گردیده است.
جناب استاندار
طی مدت دو سال و اندی که از عمر دولت گذشته بارها مورد انتقاد و اعتراض مردم دلسوز قرار گرفته ایم و این نابسامانی ها و کمبودها را به رخمان کشیده اند ؛در حالیکه خود ما نیز منتقدیم ولی به خاطر جلوگیری از ایجاد تنش تلاش کردیم مسائل را درون خانواده ای حل کنیم که گوش شنوایی یافت نشده؛ در حالیکه که خود بیشترین سهم را در دولت تدبیر از ان خود نموده اید ما متهم به سهم خواهی هم شده ایم.
اکنون که طبق اطلاعات واصله بنا به هر دلیلی تصمیم به تغییر در مجموعه فرمانداری در سطح فرماندار و معاونین و بخشداران گرفته اید باز هم اخبار ناخوشایندی به گوش می رسد.
چه شد به کارگیری نیروهای لایق و توانمند تنگستانی در سطح مدیران استانی ؟؟ چرا تنگستان که صیت شهرت و اوازه اش رمز شهرت و شناسه استان بوشهر در کشور و دنیاست به دست فرزندان نخبه , برومند،لایق و بااستعداد خود اداره نشود؟؟بن بست انزوا و به حاشیه راندن شایستگان و نخبگان تنگستان در چرخه مدیریت شهرستان و استان قراراست تا کی ادامه یابد ؟
آیا واقعا شایستگان و زبدگان تنگستانی دردولت تدبیر و امید نباید سهمی در مدیریت استان وشهرستان خود داشته باشند؟؟؟
و اگر دارند کف و سقف این سهم چیست و کجاست؟؟؟
ضمن احترام فوق العاده ای که برای سایر هم استانی های عزیز قائلیم چه عاملی باعث شده تنگستان به کارگاه کارورزی و کسب مهارت نیروهای کم تجربه غیر تنگستانی تبدیل گردد.اذعان بفرمایید که اگر چشم تیز بینی وجود داشت نخبگان وحامیان دولت و منابع انسانی غنی تنگستان در سطح استان و شهرستان هنگام انتصاب مدیران دیده می شدند!

آیا در تنگستان نیروی توانمند و شایسته ای جهت تصدی پست فرمانداری و بخشداری وجود ندارد که بنا را بر انتصاب افراد ناکارامد و بی تجربه و غیر همسو با دولت گذاشته اید؟
درحالیکه نبوغ و بالندگی نیروهای تنگستانی در جایگاههای مدیریتی در سطح استان وتنگستان با کارنامه های درخشان که در تاریخ استان ثبت شده است به روشنی بر همگان عیان است.
شما دیگر چرا؟؟؟؟؟که نتیجه مردم ستیزی و مشورت گریزی دولت قبل را که سبب روی کار امدن دولت تدبیر امید گردید شاهد بوده اید .
اذعان بفرمایید کهتغییرات باید در راستای بهبود اوضاع صورت گیرد ، درصورتی که با این اوصاف باید بگوییم « از طلا گشتن پشیمان گشته آیم
مرحمت فرموده ما را مس کنید ».
جناب استاندار
حامیان دولت در تنگستان تاکنون به خاطر حمایت از دولت و پرهیز از ایجاد اخلال در روند اجرای برنامه ها مدارا کرده اند ولی از این به بعد به دلیل تعهدی که به نظام،مردم شریف تنگستان و ادامه حیات جریان فکری و سیاسی خود دارند در مقابل تحولات سکوت نخواهند کرد و از حقوق مردمی که به امید فردایی بهتر پای صندوق های رای رفتند به هیچ قیمتی نخواهند گذشت.
دیگر اجازه نخواهیم داد از نیروهای توانمند و لایق شهرستان تنگستان چشم پوشی شده و اداره امور این دیار پرآوازه به دست افراد بی تجربه،ناتوان و نالایق وغیر همسو با دولت تدبیر و امید سپرده شود و همه مسائل را از ریز تا درشت بصورت شفاف با مردم در میان خواهیم گذاشت و شرح آسیب طناب هایی را که در تکاپو و تلاش عده ای برای پیچش اندام گسست ناپذیرتنگستان و تنگستانی و تخفیف حامیان دولت تدبیر و امید در این شهرستان به لطایف الحیل تدارک دیده می شودبه سمع و نظر مبارک رییس جمهورمحبوب خواهد رسید.
اقای استاندار
تنگستان منتظر تصمیمات شایسته حضرتعالیست.
«حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان تنگستان»

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین