کد خبر: DT-34609
تعداد بازدید: 122بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴
فرماندار تنگستان بیان کرد: با توجه به اینکه جمعیت شهرستان بیشتر در روستاها ساکن هستند یکی ازاهداف مهم درشهرستان توجه به زیرساخت‌های روستاها در حوزه‌های گوناگون است.
به گزارش دلیران تنگستان غلامرضا ترک‌زاده فرماندار تنگستان درپایان مسابقه فینال مینی فوتبال فجر امید تنگستان با بیان اینکه  سال گذشته ۱۱ زمین مینی فوتبال در روستاهای تنگستان اجرا شد اظهار داشت: در راستای برنامه‌های تدوین شده مبنی بر اجرای طرح‌های مینی فوتبال در روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت سال قبل ۱۱ طرح در روستاهای تنگستان اجرا و به بهره‌برداری رسید.وی با اشاره به اجرای ۲۰ زمین مینی فوتبال در شهرها و روستاهای تنگستان افزود: در اجرای طرح‌های زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستایی و شهری در تنگستان ۲۰ طرح  با سرمایه گذاری ۲۸ میلیارد ریال اجرا شد که این طرح‌ها در دهه فجر افتتاح می‌شود.

فرماندار تنگستان بیان کرد: با توجه به اینکه جمعیت شهرستان بیشتر در روستاها ساکن هستند یکی ازاهداف مهم درشهرستان توجه به زیرساخت‌های روستاها در حوزه‌های گوناگون است.

ترک‌زاده به اجرای طرح‌های ۱۵گانه امید اجتماعی در شهرستان تنگستان پرداخت و خاطرنشان کرد: این طرح‌ها شاخص‌های گوناگون اجتماعی در حوزه‌های مختلف در شهرها و روستاهای تنگستان افزایش می‌دهد.

وی تصریح کرد: بر‌اساس  پیش‌بینی‌هایی که شده بود سرانه ورزشی تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور ۸۰ سانتیمتر مربع ارتقاء می‌یابد اما با اجرای طرح‌های مختلف در تنگستان این سرانه به بیش از یک متر هشت دهم متر مربع افزایش پیدا می‌کند.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه ۸ سالن ورزشی در تنگستان تکمیل می‌شود گفت:  ۲ سالن ورزشی سال قبل در مناطق روستایی تکمیل و به بهره‌براری رسید و امسال نیز ۸ سالن ورزشی دیگر درروستاهای شهرستان در حال ساخت وتکمیل است.

ترک‌زاده با بیان اینکه مسابقات مینی فوتبال فجر امید در آبان امسال با بیش از ۶۰ تیم ورزشی در تنگستان آغاز شد افزود:  این مسابقات در دو بخش مرکزی و دلوار در حال برگزاری است که در بخش مرکزی شاهد فینال آن هستیم که انتظار می‌رود فینال این مسابقات در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مرکز استان بوشهر برگزار شود‌.

مسابقه فینال فجر امید روستاهای بخش مرکزی  بین دو تیم اندیشه روستای قباکلکی و روستای منصور جنوبی  برگزار شد که در پایان تیم قباکلکی قهرمان و تیم منصوری دوم شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین