Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (8)

کد خبر: DT-26019
تعداد بازدید: 100بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: میزان ریزگردهای موجود در هوای این استان هم اکنون 800 میکروگرم بر متر مکعب است که پنج برابر حد استاندارد است.</p>

حسین دلشب روزپنجشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: میزان استاندارد ریزگردها موجود در هوا ۱۵۰ میکروگرم برمتر مکعب است که فراتر رفتن از این میزان باعث آلودگی محیط زیست تهدیدی برای سلامتی است.
وی اضافه کرد: کاهش دید افقی، ایجاد سوانح جاده ای به دلیل دید ناکافی، زیان به برخی از محصولات کشاورزی و ایجاد اختلالات تنفسی برای موجودات زنده از جمله مشکلات ناشی از افزایش میزان ریزگردها در هوا و آلودگی محیط زیست است.
دلشب بیان کرد: مردم بویژه کودکان و افراد مسن باید در چنین شرایط با رعایت نکات ایمنی خود را در برابر این ریزگردها ایمن کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر نیز گفت: غلظت گرد و غبار موجود در این استان دید افقی در برخی از این مناطق را به زیر متر یکهزار متر کاهش داد.
پیام مساعدی افزود: مردم باید ضروری از رفتن به بیرون از منزل خودداری کرده و بیماران دارای اختلالات تنفسی نیز نکات بهداشتی را رعایت کنند.
وی ادامه داد: پدیده گرد و غبار حداقل تا جمعه شب بر جو استان بوشهر حاکم خواهد بود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین