کد خبر: DT-20050
تعداد بازدید: 57بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">شهردار بوشهر از راه‌اندازی و فعالیت میدان میوه و تره‌بار در بوشهر در آینده نزدیک خبر داد.</span>

غلامعلی میگلی‌نژاد صبح شنبه در نشست بررسی وضعیت راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر صورت گرفته است و امیدواریم به زودی شاهد تحقق این موضوع باشیم.

وی ادامه داد: از زمان احداث میدان میوه و تره‌بار بوشهر ۱۰ سال می‌گذرد ولی مردم از خدمات این میدان بهره‌مند نشده‌اند و تلاش داریم تا زمینه فعالیت میدان میوه و تره‌بار بوشهر فراهم شود و مردم برای تهیه محصولات مورد نیاز خود مشکلات کمتری داشته باشند.

شهردار بوشهر به نقش بسیار مهم راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر در تعدیل قیمت میوه اشاره کرد و بیان داشت: آمادگی داریم که اختیارات شهرداری را در زمینه واگذاری میدان میوه و تره‌بار را به اتاق اصناف بوشهر واگذار کنیم.

وی همچنین از ارائه مشوق‌های مناسب برای راه‌اندازی این میدان خبر داد و بیان داشت: اداره میدان میوه‌ و تره‌بار را به مدت یک سال در اختیار اتاق اصناف بوشهر قرار خواهیم داد.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات مردم بوشهر، گرانی میوه و تره‌بار است که بارها اعتراضات خود را در این زمینه اعلام کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شده‌اند.

علی‌اکبر شمسا خواستار تسریع در راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر شد و خاطرنشان ساخت: امیداریم شاهد همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط در راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار بوشهر باشیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین