کد خبر: DT-23120
تعداد بازدید: 102بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: همه بدانیم از هیچ موفقیتی نباید برداشت جناحی شود؛ موفقیت در موضوع هسته‌ای متعلق به نظام است و نباید برداشت جناحی شود.</span>

فتح الله حقیقی چهارشنبه‌شب در سیزدهمین یادواره ۱۴ شهید روستای درازی و بزرگداشت هفت شهید گمنام شهرستان دشتی با بیان اینکه به گواه تاریخ استان بوشهر و روستای درازی مایه مباهات کشور است، اظهار داشت: یکی از افتخارات استان بوشهر این است که شهید شاخص سال ۹۴ کشور شهید نادر مهدوی متعلق به این استان است.

وی افزود: بیش از ۹۵ درصد از صادرات نفت کشور از این استان است و در هشت سال دفاع مقدس بیش از تعداد روزهای سال جزیره خارگ مورد تهاجم نیروهای بعثی قرار گرفته ولی با دستان قدرتمند جوانان این استان، لحظه‌ای از صادرات نفت که احتیاج مبرم کشور بود متوقف نشد.

حقیقی بیان کرد: این استان افتخار دارد که در یک جنگ نابرابر با ایثار پاسداران همیشه سرافراز در خلیج فارس درس تاریخی به استکبار جهانی بدهد و پایگاه ششم شکاری بوشهر توسط خلبانان تیز پرواز در عرض کمتر از ۲ ساعت از شروع جنگ با بمباران مناطق مورد نظر درس تاریخی به دشمن دادند.

وی ادامه داد: زمان هر چیزی را کهنه می‌کند، مگر خون شهید که همیشه تازه است؛ این گفته خداوند است که در گفتارتان کلمه مرگ را به شهید نگوید چون شهیدان بعد از مرگ همیشه جاودانه هستند.

حقیقی تصریح کرد: انقلاب ما از گردنه پر پیچ و خمی عبور کرده است؛ شاید بیش از ۲۰ اتفاق و واقعه رخ داده که هر کدام از آنها کافی بوده که سلسله یک کشور پیشرفته را منهدم کند ولی در همه این گردنه‌ها این انقلاب با موفقیت عبور کرده است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/07/16/4/1768032.jpg

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در همه این گردنه‌ها حضور و بروز شهدا و خانواده معظم شهدا به عینه ملاحظه می‌کنیم، خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس یکی از اتفاقاتی است که در کشور رخ داده و یا وضعیت امروز با جنگ‌های نیابتی که در منطقه مشاهده می‌کنیم این موفقیت‌های نظام و منطقه چیزی جز پای مردی زنان و مردان کشور تحقق نمی‌پذیرد و شهدا بیشترین سهم را دارند.

وی ادامه داد: دشمن اعتراف می‌کند در تمام معادلات سیاسی در دنیا و منطقه حذف جمهوری اسلامی غیر ممکن است و اینکه دشمن علی رغم تمام حرکات بر علیه نظام جمهوری اسلامی اعتراف می‌کند این نظام از ثبات و استحکام بالایی برخوردار است که همه اینها تحقق پیدا نمی‌کند مگر پای مردی زنان و مردان نظام و ایثار خون شهدا و خانواده شهدا است.

فتح الله حقیقی بیان کرد: امروز فرزندان شایسته این نظام توانستند در موضوع هسته‌ای موفقیت‌های لازم را کسب کنند و امیدواریم نتیجه نهایی آن هم موفقیت‌آمیز شود به برکت خون شهیدان و شهدای هسته‌ای است.

وی بیان کرد: فرزندان شایسته این نظام در مقابل تمام قدرت‌ها با تکیه بر خداوند و راهبری هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری و با سیاست مداری هوشمندانه ریاست جمهور موفقیت‌های خیلی خوبی کسب کردند که مدیون خون شهدا است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/07/16/4/1768030.jpg

حقیقی یادآور شد: همه بدانیم از هیچ موفقیت نباید برداشت جناحی شود، در موضوع هسته‌ای متعلق به نظام است و نباید برداشت جناحی شود؛ موضوع هسته‌ای متعلق به راهبری مقام معظم رهبری و همه ملت است ما باید از این موقعیت استفاده کنیم و این راه را تبدیل به همدلی و همزبانی بیشتر کنیم.

وی افزود: امام(ره) فرمود «اگر همه با هم اتحاد داشته باشیم، هیچ‌کس نمی‌تواند به شما ضربه وارد کند بلکه همه مسلمانان از ضربه بیگانگان در سراسر دنیا مصون خواهد بود».

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین