کد خبر: DT-24940
تعداد بازدید: 134بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
با پيگيري هاي مستمر استاندار  بوشهر دکتر سالاری و با توجه به رايزني هاي انجام گرفته با مسئولان كشوري، پيش بيني ميشود كه درامد استان از محل ارزش افزوده و حق الايندگي استان بوشهر امسال به ٦٠٠ ميليارد تومان برسد.  در حالیکه کل اعتبار عمرانی تخصیص یافته به استان بوشهر قبل از آغاز به کار دولت 309 میلیارد تومان بوده.

دلیران تنگستان، با پيگيري هاي مستمر استاندار بوشهر و با توجه به رايزني هاي انجام گرفته با مسئولان كشوري، پيش بيني ميشود كه درامد استان از محل ارزش افزوده و حق الايندگي استان بوشهر امسال به ٦٠٠ ميليارد تومان برسد.
در حاليكه سهم ارزش افزوده و حق الايندگي استان بوشهر در سال ٩١ و قبل از اغاز بكار دولت تدبير و اميد، مبلغ ٨٦ ميليارد تومان بود، افزايش اين ماليات بر ارزش افزوده و حق الايندگي و شناسائي راههاي افزايش ان از اولين روزهاي استانداري دكتر سالاري در دستور كار قرار گرفت كه خوشبختانه ان پيگيري ها در حال نتيجه دادن است، بطوريكه در سال گذشته شاهد درامد ٢٥٠ ميليارد توماني ارزش افزوده و حق الايندگي در استان بوديم و با پيگيري هاي مستمر و فشرده اي كه در حال انجام است، پيش بيني ميشود كه امسال به ٦٠٠ ميليارد تومان برسد. اهميت اين اقدام هنگامي بهتر درك ميشود كه بدانيم كل اعتبار عمراني تخصيص يافته به استان بوشهر در سال ٩١ و قبل از اغاز بكار دولت تدبير و اميد، ٣٠٩ ميليارد تومان بوده است.
لازم به ذكر است كه درامد حاصل از حق الايندگي و ارزش افزوده نقش مهمي در تامين منابع مالي شهرداري ها و دهياري هاي استان دارد و پيش بيني ميشود كه تزريق اين درامدها، بتواند به رفع مشكلات مالي و اجراي بهتر خدمات و انجام طرح هاي عمراني توسط شهرداري ها و دهياري ها منجر شود.

 

DSC03629-Copy1

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین