کد خبر: DT-48307
تعداد بازدید: 928بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
مهندس شعبانپور قربانی تهمت هایی شد که گویا منبع ان دور و بریهای بنوعی دنبال منصب انجا هستند. از مهندس شعبان پور در روزهای اول انتصاب، سایتی که گویا بنام نفت است مطلبی نوشت وابروی این مهندس پرتجربه را در معرض تخریب قرار داد . بی انصافیها در حق ایشان انقدر گسترده شد که هتاکان بی تقوا فلشها را به سمت خانواده وی نیز گرفتند اما واقعیت امر چیز دیگری ودقیقا بر خلاف این اظهارات گمراه کننده بود.

دلیران تنگستان،  مهندس شعبانپور قربانی تهمت هایی شد که گویا منبع ان دور و بریهای بنوعی دنبال منصب انجا هستند. از مهندس شعبان پور در روزهای اول انتصاب، سایتی که گویا بنام نفت است مطلبی نوشت وابروی این مهندس پرتجربه را در معرض تخریب قرار داد . بی انصافیها در حق ایشان انقدر گسترده شد که هتاکان بی تقوا فلشها را  به سمت خانواده وی نیز گرفتند اما واقعیت امر چیز دیگری ودقیقا بر خلاف این اظهارات گمراه کننده بود.

حجم کار وگستردگی  در حوزه نفت و گاز گزینه های زیادی را تا روی میز دکتر زنگنه کشاند اما بررسی تجارب انها خودکار وزیر را بسوی مهندس شعبانپور کشاند و قلب امضا کننده حکم شعبان پور روی ان کلیک کرد. در اوج دست تنگهیای نفت شعبان پور فهمید که علاوه بر جنگ با زمین عسلویه وفشارهای خارجی و چپاولگر حکام دزد گاز دزد عرب  خناسان حسود داخلی نیز عرصه بر مهندس شعبان پور وهمکارانش تنگ کردند اما مدیریت مهندس شعبانپور چراغ سبز وزارت نفت را در پی داشت .

عملکرد موفقیت امیز واولیه شعبان پور باعث شد بد اخلاقیها را در سطح رسانه ها نسبت به او ببینیم که متاسفانه از ریشه دروغ بود.

شخصیت مهندس شعبان پور به وی اجازه نمیدهد که نسبت به وطن دوم خود بوشهر ابن کلمات ناپسند را بر زبان بیاورد، اگر احتمال صددرصدی هم بدهیم که مهندس شعبانپور دشمن مردم بوسهر است عقل ایشان این اجازه به او نمیدهد که اینطور با غیرت مردم استان بوشهر سخن برند. در حالیکه احتمال کدورت وی از مردم بوشهر ۱درصد هم نیست ما با چندین تن از بوشهریهای همکار مهندس شعبانپور صحبت کردیم، همگی متفق القول بودند ایشان بالاترین احترام را به بومی های بوشهری میگذارد. در هر حال حامی و یاور حل مشکل انان است . وقتی کلماتی که در سایتها در فصای مجازی را به انها نشان میدادیم استغفرالله میگفتند. پس چرا این همه تخریب بر علیه شعبان پور میشود؟  جرم ایشان چیست؟ کدام خبرنگار مدیر سایت عکاس خبرگزاری  فایل صوتی ادعایی حسودان از خدا بی خبر از مهندس شعبان پور دارد .

در یک حساب سرانگشتی وتحلیل ساده به این نتیجه میرسیم که در استانه هفته دولت ولیست طبقه بندی شده از سفر اعضای دولت به استان بوشهر ودیدن سفر اقای زنگنه وزیر محترم و پرتلاش دولت دکتر روحانی اتاق فکر مخالفان وی را از هفته خبرنگار بررسی کردند.

اگر رسانه های استان برعلیه ایشان یعنی مهندس شعبانپور بشورانیم در سفر وزیر محترم نفت همگی یا اکثرانها از وزیر در قالب پرسش نامه پبامک مطالبه عزل ایشان را میفرستند بدلیل اهانت به مردم بوشهر. این در حالی بود که اصلا روح مهندس شهبانپور هم خبر نداشت  به هرصورت بعضی دوستان ما در سایتها بدون تحقیق اما بی غرض مطالبی را درج کردند که براساس بعضی رصدها بازتاب خوبی در اذهان خوانندگان نداشت وسریع مطالب مندرج پائین کشیده شد.

نقش روابط عمومی شرکت نفت وگاز پارس خوب عمل کرد هرچند در بعضی جاها باید صبر میکرد چون این تهمت خود بخود در حال ویرانی بود وبه نفع مهندس شعبانپور تمام شد.

امروز در حوزه کاری ما شاهد هستیم مطابق دستور مهندس جوادی که در حکم انتصاب مهندس شعبانپور به وی گوشزد شده بود نگهداری از تاسیسات افزایش ضریب بازیافت نهایی از میدان مشترک پارس جنوبی تکمیل فازهای توسعه  افزایش ظرفیت تولید از میدان ویایر میادین با اولویت پروژه های ۱۲و۱۵و۱۶و۱۷ و۱۸ومدیریت توسعه منابع انسانی رعایت الزامات hse پدافند غیر عامل  و مدیریت بحران  هماهنگی با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس وبکارگیری تدابیر لازم برای افزایش بهروری ودهها کار دیگر که مهندس شعبانپور با کمک همکاران براحتی تاکنون فراتر از ان عمل کرده اند همه نشان از توانایی مهندس شعبانمور میدهد که ضرب المثل معروف دود از کنده بلند میشود را تداعی میکند.

مهندس شعبانپور افتخار ملی ماست. قدر این نیرو ها را بدانیم، در دوران اجرای اقتصاد مقاومتی وجود مهندس شعبانپور در تیم نفت یک غنیمت است .هرچند بعضی نقدها هم وارد است اما باید پای صحبت مهندس شعبانپور نشست تا همه شایعات بی حاصل لغو شود. روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس اگر هوشمندانه در برخی موارد  ورود وعمل میکرد مظلومیت اقای مهندس شعبانپور کمتر میشد. ما بوجود همه مهندسین در عرصه نفت وگاز این مملکت افتخار میکنیم و به احترام کارهای خوبشان که ما را دردنیا سربلند میسازند سرتعظیم فرود میاوریم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 4 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
امیر.ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۱:۵۹ ب.ظ
دست اقای شعبان پور درد نکنه
م.ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۰۲ ب.ظ
همیشه علیه کسی که که کارش را به درستی انجام می دهد مخالفت و تهمت هایی هست
بوشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۰۴ ب.ظ
واقعا اقای شعبان پور وسایر مهندسین باعث افتخار بوشهر و البته کشور اند قدرشان را بدانیم
بهرامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۰۸ ب.ظ
خدمات اقای شعبان پور نشان دهنده ی صداقت در کار ایشان و البته کذب بودن همه ی ان تهمت هاست
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین