کد خبر: DT-50144
تعداد بازدید: 427بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵
مهندس ستوده از دفتر استاندار رفت. انشاءالله خیر است. با خبر‌شدیم مهندس ستوده از حضورش در دفتر استاندار باقیات صالحاتش بجا ماند. مردی امین که دکتر سالاری از مشورت با وی احساس پشیمانی نمکیند. او زمانی در اداره گاز اهرم مدیر نمونه ای بود. پس از امدن دکتر سالاری‌ در تیم وی نقش او اساسی بود و حیاتی. مدیران استان در سطح خرد و کلان‌ بنوعی با مشورت و رایزنی او حکم گرفتند .

در یکی از این احکام، قائم مقام معاون امور عمرانی و مدیرکل دفتر شهری، روستایی و شوراهای استانداری بوشهر منصوب شد.

بر اساس این گزارش، مصطفی سالاری برای نخستین بار، حکم قائم مقامی معاونت امور عمرانی خود را به یکی از مدیران نزدیک خود یعنی مهرداد ستوده (مشاور و مدیرکل سابق حوزه استاندار بوشهر) صادر کرد.

دلیران تنگستان؛ مهندس ستوده از دفتر استاندار رفت. انشاءالله خیر است. با خبر‌شدیم مهندس ستوده از حضورش در دفتر استاندار باقیات صالحاتش بجا ماند. مردی امین که دکتر سالاری از مشورت با وی احساس پشیمانی نمکیند. او زمانی در اداره گاز اهرم مدیر نمونه ای بود. پس از امدن دکتر سالاری‌ در تیم وی نقش او اساسی بود و حیاتی. مدیران استان در سطح خرد و کلان‌ بنوعی با مشورت و رایزنی او حکم گرفتند . مهندس ستوده در این مدت گاهی امپر بالا نکشید، در سخترین شرایط انگار برنامه خندوانه تماشا میکرد. استاندار دکتر سالاری با کسی چپ میشد، اتش بیار معرکه نمیشد. مهندس ستوده کشف دکتر سالاری بود برای استان ما. او در طبقه بالای ساختمان سرخ استاندار زیر گوش چشم استاندار در برخوردهایش مثل دهنده اب گلهای باغچه استانداری کاملا بی افاده بود.

نمیدانم چه اتفاقی افتاده دکتر سالاری ترکیب طلایی تیم دفترش بهم زد. خدا کند که خیر باشد. مهندس ستوده هر جا رود لیاقت خود را نشان میدهد اما ترسیدن دارد. دکتر سالاری چه در فکر دارد کسی نمیداند الا بالشت زیر سرش که فکر کنم موقع خوابیدن اگر با خودش حرفی بزند بداند. شایعه مایعه زیاد شده فرماندار دشتستان عوض میشود، میرود بوشهر، فرماندار اهرم دکتر دهدشتی به برازجان میرود، اولی برود، نرود اما دهدشتی رفتنش از تنگستان مثل نبودن همه امپول ها در داروخانه اهرم‌ است محض خدا، محض پیغمبر، محض ماه محرم، دکتر سالاری دور دکتر دهدشتی خط بکشد. اگر فکری برای دکتر دهدشتی دارد لعنت جان شیطان کند. دهدشتی چیزی در مایه های یک استاندار است. دور امده اما تنگستان به او و اخلاقش و رفتارش معتاد شده. انشاءالله بلا دور تنگستان است. در اخر برای مهندس ستوده ارزوی توفیق  داریم و در هر جا که هستید اهنگ پیشوازت را هدیه ات میکنیم. مستان سلامت میکنند.

 
http://media.mehrnews.com/d/2015/12/18/3/1942840.jpg?ts=1474088228434

مهرداد ستوده که دانشجوی مقطع دکتری مهندسی شیمی دانشگاه خلیج فارس است، طی همین حکم به سمت مدیرکل دفتر شهری و روستایی استانداری بوشهر هم منصوب شده است که به لحاظ ادغام حوزه های امور شهری و روستایی، مسئولیت این حوزه مهم و گسترده و نظارت بر امور شهرداری ها و دهیاری ها و شوراهای استان به طور همزمان به وی سپرده شده است.

به نظر می رسد استاندار بوشهر با توجه به تجارب علمی و عملی ستوده در حوزه های مرتبط با نفت و گاز و امور عمرانی، به منظور ایجاد برنامه مدون و هدهمند و اعمال تحرک و تقویت بیشتر در پروژه های حوزه شهر و روستا چنین حکمی را ابلاغ کرده است.

در سابقه فعالیت و مدیریت ستوده در سطوح مختلف صنایع بالادستی و پایین دستی وزارت نفت رزومه ای از جمله در شرکت هیوندای کره جنوبی و آجیپ ایتالیا با سمت ناظر ارشد پایپینگ در راه اندازی فازهای ۴ و ۵ پارس جنوبی ، در شرکت ملی نفت ایران ـ زاگرس جنوبی، مسول بهره برداری سایت گازی KD منطقه عملیاتی نار کنگان ، در شرکت ملی نفت ایران ـ زاگرس جنوبی، عضو گروه راه اندازی میادین گازی هوش و مسئول بهره برداری سایتهای گازی وراوی و تابناک  ، در شرکت ملی گاز ایران با سمت مدیر پروژه راه اندازی و رئیس اداره گاز شهرستان تنگستان ، در شرکت ملی گاز ایران با سمت رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان بوشهر ، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر، عضو هسته گزینش استانداری بوشهر ، مدرسی دانشگاه های آزاد و پیام نور استان بوشهر، تالیف کتاب و ارایه مقالات متعدد در حوزه تخصصی نفت دیده می شود.

در حکمی دیگر استاندار بوشهر ، حسن ابراهیمی را به عنوان دومین مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر در دوره استانداری خود منصوب نمود.

http://media.mehrnews.com/d/2015/03/11/3/1617133.jpg?ts=1474088228434

ابراهیمی پیش از این فرماندار بوشهر بود که فروردین امسال جای خود را به عباس جمشیدی داد و بر اساس آن، برخی رسانه ها این تغییر را کنار کشیدن اعتراضی ابراهیمی از سمتش به منظور جلوگیری از دخالت استانداری در امور محوله به وی عنوان کردند.

گفتنی است حسن ابراهیمی قبل از حضور ۱۴ ماهه در فرمانداری بوشهر هم حدود یکماه به عنوان مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری بوشهر منصوب شده بود و پیش از آن در دولت هشتم سابقه فرمانداری شهرستان دشتی را نیز در کارنامه خود دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین