کد خبر: DT-20941
تعداد بازدید: 69بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ‌کشور گفت: مهارت مددجویان کمیته امداد افزایش می‌یابد.</span>

پرویز فتاح بعدازظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیار خوبی به منظور بهبود وضعیت اقتصادی خانوارهای مددجویان کمیته امداد صورت گرفته است و طرح‌های خوبی اجرا شده است.

وی ادامه داد: ایجاد اشتغال برای خانواده‌های مددجویان را به عنوان یکی از اولویت‌های بسیار مهم در دستور کار داریم و در این راستا طرح‌های اشتغال‌زایی و مشاغل خانوادگی به صورت جدی حمایت می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خودکفایی خانوارهای مددجویان را به عنوان اولویت مهم کمیته امداد عنوان کرد و یادآور شد: استقلال مالی و اقتصادی مددجویان را در دست پیگیری داریم و برنامه ریزی بسیار خوبی نیز برای این مهم صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه کاهش وابستگی مددجویان به کمیته امداد در دستور کار است، تصریح کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی ویژه مددجویان تدوین شده و شاهد افزایش درآمد مددجویان و خودکفایی بسیاری از خانواده‌ها هستیم.

فتاح در ادامه به وضعیت اشتغال در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: در این استان با وجود اینکه شرایط بسیار خوبی در زمینه اشتغال وجود دارد ولی برخی افراد به علت نداشتن شغل تحت پوشش کمیته امداد هستند.

وی اضافه کرد: فعالیت‌های خوبی در استان بوشهر برای جذب تسهیلات اعتباری اشتغال‌زایی صورت گرفته است .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین