کد خبر: DT-34880
تعداد بازدید: 181بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان گفت: بر اساس بخشنامه‌های صادر شده در تنگستان تاکنون 11 طرح تسهیلات مشارکتی معرفی‌شده که 10 طرح آن غیرمشارکتی است.
1

به گزارش دلیران تنگستان، پرویز شعبانی صبح امروز در جلسه طرح تسهیلات مشارکتی توسعه روستایی که با حضور معاون روستایی و توسعه مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد اظهار داشت: شهرستان تنگستان دارای پتانسیل مناسب و ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه‌های کشاورزی و تجاری است و مزیت دیگر این شهرستان نزدیکی به مرکز استان است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان تصریح کرد: شهرستان تنگستان جمعیتی بالغ‌بر ۷۳ هزار نفر جمعیت دارد این شهرستان ۱۰۲ روستا دارد و بیش از ۷۰ درصد جمعیت شهرستان روستایی است.

وی افزود: تنگستان دارای دو بخش مرکزی و دلوار است که بیش از ۱۰۰ کیلومتر دارای مرز آبی با خلیج‌فارس و دارا بودن اسکله‌های صیادی، تجاری، دارای بیش از ۷۰۰ هزار اصله نخل کشاورزی است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان گفت: در همین راستا ناحیه صنعتی بنه گز به لحاظ نقدینگی و یا سرمایه در گردش که صاحبان این طرح‌ها دارند به حالت رکود درآمدند و طرح توسعه روستایی می‌تواند زمینه برای تولید مجدد این طرح‌ها را فراهم آورد.

وی افزود: در همین راستا یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار است.

شعبانی ادامه داد: بر اساس بخشنامه‌های صادر شده در تنگستان تاکنون ۱۱ طرح تسهیلات مشارکتی معرفی‌شده که ۱۰طرح آن غیرمشارکتی است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین