کد خبر: DT-53534
تعداد بازدید: 293بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
در آئینی با حضور قائم مقام وزیر کشور، عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد. معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری بوشهر شنبه‌شب در این آئین اظهار داشت: هر کس در هر مسئولیتی که قرار می‌گیرد باید برای خدمت به مردم از همه ظرفیت‌ها استفاده کند و بنده نیز تلاش می‌کنم که بهترین خدمات را ارائه کنم.

معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری بوشهر شنبه‌شب در این آئین اظهار داشت: هر کس در هر مسئولیتی که قرار می‌گیرد باید برای خدمت به مردم از همه ظرفیت‌ها استفاده کند و بنده نیز تلاش می‌کنم که بهترین خدمات را ارائه کنم.

عبدالکریم گراوند اضافه کرد: تلاش می‌کنم که با همکاری و یاری استاندار، معاونان، ائمه جمعه و روحانیون و فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های مختلف، بتوانیم وظایف محوله را به بهترین شکل انجام دهیم.

وی از تلاش برای تحقق برنامه‌های وزارت کشور خبر داد و بیان کرد: از اولویت‌های مهم ما در استان بوشهر، تحقق شعارهای دولت و برنامه‌های استانداری بوشهر خواهد بود.

در این مراسم عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معارفه شد و از تلاش‌های فتح‌الله حقیقی معاون سابق و عباس جمشیدی سرپرست معاونت سیاسی تقدیر شد.

 

qptKLsOGgVs96PPio3c6P0v5E6Mkq31XYyVNc6kfWxBIAOW3xh6eo6O

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین