کد خبر: DT-24782
تعداد بازدید: 59بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی ها ارزش افزوده استان درسال جاری به 600 میلیارد تومان می رسد.</p>

اصغر ناصری پنجشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان کنگان افزود: با توجه به رایزنی مسوولان استانی با مقامات کشوری و پیگیری ها فراوان ، پیش بینی می شود که درآمد استان از محل ارزش افزوده و حق آلایندگی به دو نیم برابر سال گذشته برسد.
وی عنوان کرد: سال گذشته سهم استان از ارزش افزوده و آلایندگی ها ۲۵۰ میلیارد تومان بوده که عمدتا نتیجه پیگری مسئولان مختلف استان بوده است.
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: سهم استان بوشهر از درآمدهای ملی معادل ۸/۲ درصد درآمد کل کشور است.
ناصری افزود: سهم استان بوشهر در حوزه تملک دارایی های سرمایه ای در جایگاه چهارم کشور قرار دارد.
وی به وضعیت پروژه ها اشاره کرد وگفت: پروژه های زیادی در شهرستان های استان بوشهر مربوط به گذشته وجود دارد که بدلیل عدم تکمیل آنها متاسفانه امکان آغاز پروژه جدید چندان وجود ندارد.
فرماندار کنگان نیز گفت: سهم اعتبار شهرستان کنگان از استان امسال ۲۴ میلیارد تومان است و
تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.
عباس جمشیدی با اشاره به نزدیک شدن به هفته دولت افزود: هیچ پروژه نیمه تمام و ناقصی در هفته دولت افتتاح نخواهد شد.
وی گفت: بنای دولت صداقت و راستگویی است و این دولت نمی خواهد کیفیت را فدای سرعت در افتتاح کند.
وی به پروژه های سفر رهبری فرزانه انقلاب به شهرستان کنگان اشاره و اظهار کرد: مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب بسار بابرکت بوده و هست.
فرماندار کنگان التزام به قانون را یکی از ویژگی های برجسته دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: رویکرد دولت یازدهم قانون گرایی و حاکمیت قانون است.
وی در ادامه با اشاره به لغو معافیت مناطق ویژه از پرداخت آلایندگی اظهار امیدواری کرد: پرداخت حق عوارض آلایندگی می تواند نویدی برای مردم این دیار باشد.
فرماندار کنگان در پایان از عنایت استاندار بوشهر، نماینده مردم کنگان در مجلس شورای اسلامی و معاون برنامه ریزی استاندار تقدیر کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین