کد خبر: DT-31501
تعداد بازدید: 164بازدید
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۴
دکترالهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهوری در ادامه برنامه سفر یکروزه اش به استان بوشهر از بندر تجاری بوشهر بازدید کردند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از  ایرنا معاون رئیس جمهوری دوشنبه در جریان بازدید از بندر بوشهر از سیاست های دولت در حمایت از بخش خصوصی و استفاده از همه ظرفیت های اقتصادی مناطق مختلف کشور خبر داد.
امین زاده یادآورشد: دولت مصمم است در زمینه پشتیبانی از فعالیت های سرمایه گذاری و جلب مشارکت های خصوصی حداکثر استفاده را ببرد.
دراین بازدید، معاون حقوقی رئیس جمهوری با حضور در برج کنترل ترافیک دریایی بندر بوشهر، از نزدیک در جریان فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز دراین آیین از توسعه بندر بوشهر درقالب مجتمع بندری نگین بعنوان یکی از دستاوردهای سفر دیماه پارسال رئیس جمهوری به این استان خبر داد.
محمد راستاد گفت:این طرح در مجتمع جزیره نگین بوشهر با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است.
وی افزود: بخش خصوصی بیش از شش هزار میلیارد ریال برای توسعه بندر بوشهر سرمایه گذاری می کند.
وی اظهارداشت: در طرح توسعه بندری در جزیره نگین چند پایانه بندری اجرا می شود که روند اجرایی آن طبق برنامه زمان بندی در حال اجراست.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح پایانه کانتینری بوشهر به وسعت۳۰ هکتار گفت: با اجرای این طرح ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر ۶۰۰ هزار تی.ای.یو درسال افزایش می یابد.
راستاد افزود:بندر بوشهر دارای ظرفیت مهمی در تخلیه و بارگیری کالا، کانتینر و پهلوگیری کشتی است.
وی یادآورشد:بندر بوشهر با سهم ١٠ درصدی از کل حجم حمل و نقل کانتینری، دومین بندر کشور از نظر کانتینری به شمار می رود.
شرکت در نشست های هم اندیشی شورای هماهنگی مدیران حقوقی دستگاههای اجرایی ، وکلا ، دانشجویان و استادان حقوق و اعضای اتاق بازرگانی بوشهر از دیگر برنامه های سفر معاون حقوقی رئیس جمهوری به بوشهر است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین