کد خبر: DT-26713
تعداد بازدید: 121بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برنامه محوری از رویکردهای مهم است که هر مدرسه باید برنامه سالانه خود را تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تدوین و ارائه کند.</p>

حبیب فکوری روز دوشنبه درجلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آبپخش افزود: شورای آموزش و پرورش، اصلی ترین مرجع تصمیم گیری سیاست های آموزش و پرورش درهر منطقه است و تصمیم های آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی اضافه کرد: پرهیز از تمرکز بر کلیات و توجه به جزئیات مشکلات و موانعی که آموزش و پرورش درهر منطقه با آن روبرو است، از رویکردهای مهم است که شورای آموزش و پرورش باید به آن توجه داشته باشد.
فکوری یادآورشد: بررسی ریشه ها و علل مشکلات آموزش و پرورش درهر منطقه و ارائه راهکارهای کاربردی برای حل این مشکلات از مسائلی است که شورای آموزش و پرورش درهر یک از مناطق استان نیاز است به آن توجه داشته باشد.
وی بیان کرد: بسیاری از مشکلاتی که درحوزه آموزش و پرورش با آن مواجه هستیم ریشه مالی ندارد و با استفاده از تعاملات فکری می توانیم آنها را برطرف کنیم.
معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: منطقه آبپخش نیروهای بسیار خوب و مستعدی را در خود جای داده است و باید از توان فکری ایشان درحل مشکلات این دیار در عرصه های مختلف استفاده کرد.
فکوری به کمبود نیروی انسانی در منطقه آبپخش اشاره کرد و گفت: این مشکل امسال با تخصیص سهیمه دانشگاه فرهنگیان برطرف می شود.
بخشدار آبپخش گفت: اداره نوپای آموزش و پرورش آبپخش با مشکلات زیادی روبرو است و باید با تعامل درون بخشی برای حل این مشکلات تلاش کنیم.
علی مردانلو افزود: تخصیص یک میلیارد ریال اعتبار به آموزش و پرورش منطقه آبپخش از سوی فرمانداری اقدام ارزشمندی است که برای حل مشکلات این اداره صورت گرفته است.
بخشدار آبپخش بر بهبود وضعیت ساختمانی آموزش و پرورش این بخش، حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و اهتمام بیشتر در پرداخت بدهی های برق مدارس تاکید کرد.
مردانلو اضافه کرد: آمادگی کامل منطقه آبپخش برای آغاز سال تحصیلی جدید هدفی است که بجد آن را دنبال کرده ایم و همه دستگاه های اجرایی برای تحقق برنامه های شورای آموزش و پرورش در آستانه سال تحصیلی باید بسیج شوند.
وی اظهارکرد: شهرداری آبپخش، دهیاری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا با تمامی امکانات سخت افزاری که در اختیار دارند باید آموزش و پرورش را به منظور آماده سازی فضای مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید حمایت کنند

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین