دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-41840
تعداد بازدید: 59بازدید
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۵
سرمربی استقلال نه می‌تواند از تجربه جابر انصاری در تقابل‌هایش برابر پرسپولیس چشم‌پوشی کند و نه از ریتم مناسبی که عادل شیحی به تیمش می‌دهد.
استقلال برای برگشتن به صدر جدول چاره‌ای ندارد جز اینکه از داربی شماره۸۲ پایتخت سه امتیاز بگیرد.

پرویز مظلومی در بازی رفت با این نفرات تیمش را به مصاف پرسپولیس فرستاد: سیدمهدی رحمتی، روزبه چشمی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده، خسرو حیدری، هرایر مگویان، یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی و حنیف عمران‌زاده.

سرمربی آبی‌ها روز جمعه بی‌تردید روزبه چشمی را در اختیار ندارد. شاید محتمل‌ترین گزینه برای جایگزینی روزبه مصدوم فرشید اسماعیلی جوان باشد؛ بازیکنی دونده که در ۴بازی از پنج دیدار اخیر استقلال انتخاب اول پرویز مظلومی برای قرار گرفتن در میانه میدان بوده است.

* بازگشت فخرالدینی برای آزادی خسرو

کادر فنی آبی‌ها برای انتخاب تیم‌ اصلی خود در بازی بزرگ نیم‌فصل دوم با دو، سه پرسش مهم روبه‌رو است.

پرویز مظلومی خوب می‌داند که در میانه خط دفاعی تیمش استفاده از زوج هرایر مگویان و حنیف عمران‌زاده«جواب» داده است. شاید بازگشت میلاد فخرالدینی از روی نیمکت به پست مدافع راست سبب شود تا خسرو حیدری- در جناح راست- برای حضور در فاز هجومی آبی‌ها آزاد شود.

در جناح چپ میثم مجیدی باتجربه در کنار یعقوب کریمی قرار می‌گیرد. شاید هم پرویزخان برای غافلگیر کردن رقیب دوباره امید نورافکن جوان را به عنوان مدافع چپ وارد زمین کند.

* جابر و عادل

مشکل بزرگ در میانه میدان آبی‌ها انتخاب یک بازیکن از میان جابر انصاری و عادل شیحی است.

این دو در تقابل با سپاهان برای اولین‌بار توامان وارد زمین شدند اما هرگز در کنار هم موفق نبودند.

یعنی نه شیحی آن هافبک باطراوت بازی‌های قبل بود و نه جابر انصاری انتظارات را بعد از رفع آسیب‌دیدگی‌اش برآورده کرد. بی‌شک با اضافه شدن فخرالدینی به خط دفاعی و رفتن خسرو حیدری به خط هافبک آن‌وقت جا برای یکی از دو بازیکن یادشده تنگ خواهد شد. یعنی یا عادل می‌تواند برای اولین‌بار داربی را تجربه کند یا جابر، گلزن بازی رفت در ترکیب قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد پارادوکس پیش‌روی کادر فنی آبی‌ها در این منطقه «حسابی» ذهن مظلومی را مشغول کند.

سرمربی استقلال نه می‌تواند از تجربه جابر انصاری در تقابل‌هایش برابر پرسپولیس چشم‌پوشی کند و نه از ریتم مناسبی که عادل شیحی به تیمش می‌دهد.

شیحی می‌تواند یک برگ برنده برای استقلال در داربی پیش‌رو باشد. از سوی دیگر جابر همان مهاجمی است که فصل قبل- در ایستگاه۲۹ لیگ۱۴- طی ۳۵دقیقه دو گل به پرسپولیس برانکو زد و یک‌تنه ارتش سرخ را ویران کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین