کد خبر: DT-20929
تعداد بازدید: 53بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: مسکن چهارهزار خانوار مددجوی کمیته امداد بوشهر بهسازی شد.</span>

احمد لطفی بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار رئیس کمیته امداد کشور با استاندار بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات مناسب به مددجویان و افراد نیازمند استفاده می‌کند و مردم همواره کمک‌های بسیار خوبی در این زمینه داشته‌اند.

وی اضافه کرد: ۳۴ هزار خانوار در استان بوشهر از خدمات کمیته امداد به صورت مستمر بهره‌مند می‌شوند و مستمری ماهیانه به آنها پرداخت می‌شود .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر به ارائه خدمات کمیته امداد در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: پرداخت مستمری یکی از برنامه‌های کمیته امداد برای مددجویان است که این پرداختی کفاف هزینه‌های مددجویان را نمی‌دهد و تلاش داریم تا زمینه خودکفایی مددجویان را فراهم سازیم.

مددجویان توان بازپرداخت تسهیلاتشان را ندارند

وی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای مددجویان خبر داد و اعلام کرد: این آموزش‌ها در راستای ایجاد اشتغال برای مددجویان ارائه می‌شود سپس شرایط و تسهیلات لازم برای اشتغال آنها فراهم می‌شود که می‌تواند زمینه خودکفایی آنان را فراهم کند.

لطفی از ارائه تسهیلات بهسازی مسکن به چهار هزار خانوار مددجوی کمیته امداد در استان بوشهر خبر داد و بیان داشت: مددجویان توان پرداخت و بازگرداندن این تسهیلات را ندارند و ۱۹ میلیارد تومان به بانک‌های عامل بدهی دارند.

وی همچنین از تامین کمک‌هزینه جهیزیه یک هزار و ۵۰۰ مددجوی استان بوشهر خبر داد و افزود: به منظور ایجاد شرایط مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان روستایی مددجوی کمیته امداد، سه مجتمع فرهنگی شبانه‌روزی در دشتستان، دیر و گناوه ساخته می‌شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین