کد خبر: DT-41215
تعداد بازدید: 50بازدید
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در راستای تشدید مبارزه با سوداگران مرگ با متلاشی شدن ۱۴۱ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر ۲.۷ تن مواد از آنها کشف شد.

سرهنگ وحید زرین‌کلاه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ، خرده فروشان و معتادان متجاهر تشدید یافته است اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در اجرای ماموریت‌های خود موفق عمل کردند بگونه‌ای که سال گذشته ۱۴۱ باند تهیه و توزیع متلاشی شد.

وی با بیان اینکه سال ۱۳۹۴ بیش از ۲٫۷ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد گفت:در این راستا۱۰ عملیات به طور مشترک با استان‌های هم‌جوار اجرا که بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و سوداگران دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از اجرای طرح پاکسازی از معتادان و خرده فروشان متجاهر در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: در راستای پاک شدن چهره شهرهای مختلف استان بوشهر از خرده‌فروشان مواد مخدر افراد معتاد و خرده فروشان متجاهر دستگیر و چهره استان از لوث این افراد پاکسازی شد.

زرین‌کلاه با بیان اینکه گشت‌های مبارزه با مواد مخدر در ایام نوروز فعال شده است گفت: گشت‌های نامحسوس پلیس مبارزه با مواد مخدر به‌طور شبانه روزی  با سوداگران مرگ برای ارتقا امنیت در نقاط مختلف استان بوشهر مبارزه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه ارتقا آگاهی از مضرات مواد مخدر در استان بوشهر راه‌اندازی شده تصریح کرد: نمایشگاه‌هایی در شهرهای مختلف استان بوشهر که بیشترین گردشگران حضور دارند برای افزایش آگاهی آنها از مضرات مواد مخدر راه‌اندازی شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره نخستین کشف مواد مخدر در سال ۱۳۹۵ گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر که در قالب گشت‌های محسوس و نامحسوس فعالیت می‌کنند در هفته نخست تعطیلات نوروزی ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ورودی گناوه کشف کردند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین