کد خبر: DT-30580
تعداد بازدید: 132بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴
مسابقه انتخاب برترین تکنسین‌های ایران با جوایز طلایی
کشف شدن استعداد‌های نهفته و ارتقای جایگاه آنان از دغدغه‌های بزرگ سیستم‌های آموزشی کشور بوده و فرقی نمی‌کند که نخبه‌گان از تحصیل‌کرده‌ها باشند یا از نیروی فنی و ماهر! یکی از روش هایی که به شناسایی نیروهای زبده و بااستعداد منجر می‌شود، برگزاری المپیاد و مسابقات در زمینه های مختلف است. در همین راستا شرکت سامسونگ با همیاری سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای در نظر دارد تا با برگزاری "المپیاد تکنسین‌های ایران" زمینه را برای مسابقه و رقابت سالم متخصصان و تکنسین ها فراهم کند. به نفرات اول تا سوم به ترتیب 30، 20 و 10 سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر شرکت سامسونگ اعطاء می‌شود.
المپیاد تکنسین‌های ایران توسط سامسونگ و سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای تهران برگزار م‌شود

صبح امروز حمیدرضا خانپور، مدیر کل آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای استان تهران در مراسمی که با حضور جمعی از اهالی رسانه برگزار شد، از انجام مسابقه تکنسین‌های ایران با مشارکت شرکت سامسونگ در روزهای پایانی آبان‌ماه خبر داد. المپیاد تکنسین‌های ایران با اهدافی چون ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی نخبگان و استادکاران، معرفی برترین تکنسین‌ها به مردم و شرکت‌های مرتبط، ایجاد فرصت‌های شغلی متناسب با تخصص و ترویج مناسب‌ترین مهارت‌ها در میان تکنسین‌های کشور برگزار می‌شود. این المپیاد به همت شرکت سامسونگ و با همیاری سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند در فضایی سالم و به‌صورت رایگان به رقابت پرداخته و مهارت‌های خود را محک بزنند. این المپیاد در بخش نصب و تعمیر محصولات و در چهار گرایش موبایل و تبلت، لوازم خاگی، دستگاه‌های تهویه مطبوع و لوازم صوتی و تصویری برگزار می‌شود. مرحله مقدماتی المپیاد از ۱۹ تا ۲۹ آبان‌ماه انجام می‌شود و ۱۰۰ نفر برتر هر گرایش مشخص شده و به مرحله نیمه نهایی که از ۲ تا ۴ آذرماه برگزار می‌شود، راه می‌یابند. مرحله نهایی و همایش پایانی بعد از معرفی ۱۰ نفر راه یافته به دور نهایی، برگزار خواهد شد. جوایز این المپیاد شامل ۳۰ سکه بهار آزادی برای نفر اول، ۲۰ سکه برای نفر دوم و ۱۰ سکه بهار آزادی به نفر سوم خواهد بود. شرکت کنندگان می‌توانند برای ثبت‌نام و حضور در مسابقه تکنسین‌های ایران به وب‌سایت techolympiad.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است المپیاد تکنسین‌های ایران بخشی از “کمپین کودکان امید” و از مجموعه پروژه‌های مشارکت اجتماعی شرکت سامسونگ است که تاکنون ۲۴۰ نفر در هفت رشته مختلف در این کمپین آموزش دیده و فارغ‌التحصیل شده‌اند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین