کد خبر: DT-30933
تعداد بازدید: 85بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴
امام‌جمعه دلوار گفت: مسئولان مرتبط به دغدغه‌ها و توصیه‌های مشفقانه رهبر انقلاب توجه کنند و به دنبال تربیت انسان‌های مومن، متخلق و انقلابی و بصیر باشند.

1به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام علی زاهد‌دوست در جمع مدیران اجرایی دلوار اظهار داشت: یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته یاران ابا عبدالله (ع) در سرزمین کربلا برخورداری از قدرت بصیرت است.

وی بیان کرد: این نعمت ارزشمند که در سایه تقوا، عمل صالح، ایمان راسخ و معرفت به خداوند سبحان به دست می‌آید موجب برخورداری انسان از قدرت تشخیص حق از باطل می‌شود.

امام‌جمعه دلوار بیان کرد: مسئولان باید به حوزه سلامت توجه بیشتری کنند و با ارائه آموزش و ارتقاء سطح آگاهی جامعه نسبت به پیشگیری و کنترل این بیماری‌ها اقدام کنند.

زاهددوست گفت: مردم نیز باید با تغذیه سالم و پرهیز از مصرف بی‌رویه شیرینی‌جات و همچنین با تحرک و ورزش در پیشگیری از این بیماری‌ها توجه کنند.

وی با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی گفت: در جامعه دینی باید به مقوله مطالعه و انس جامعه با کتاب عنایت بیشتری شود و مطالعه روزانه و مستمر در برنامه‌های زندگی مردم خصوصا جوانان قرار گیرد.

امام‌جمعه دلوار گفت: پیشرفت همه جانبه یک جامعه در گرو ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

زاهددوست گفت: جوانان ما بهتر است به جای هدر دادن وقت خود در فضاهای مجازی و تماشای برخی برنامه‌های ماهواره با کتاب مانوس شوند.

وی با قدردانی از پاسداران مخلص انقلاب اسلامی بخاطر عملیات کشف شبکه‌های جاسوسی آمریکا گفت: کسانی که در لباس رسانه و مطبوعات فعالیت می‌کردند اما برای آمریکا و غربی‌ها خوش خدمتی و جاسوسی می‌کردند و برای حضور رسمی آمریکا در کشور زمینه سازی می‌کردند و این اقدام عملیاتی بیانگر هوشیاری و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

امام‌جمعه تصریح کرد: باید عقب ماندگی‌های علمی ما در دوران قاجار و پهلوی با سرعت بخشیدن به رشد علمی جبران شود.

زاهددوست گفت: رهبر انقلاب از برخی اقدامات مانند برگزاری کنسرت‌ها و اردوهای مختلط به نام کار فرهنگی انتقاد کرده‌اند که امیدوار مسئولان مرتبط به دغدغه‌ها و توصیه‌های مشفقانه رهبر انقلاب توجه کنند و به دنبال تربیت انسان‌های مومن، متخلق و انقلابی و بصیر باشند.

وی گفت: برخی در داخل کشور در حالی که سر سفره انقلاب نشسته‌اند و همه داشته‌هایشان مدیون انقلاب و نظام اسلامی هستند اما به‌دنبال مایوس و نامید کردن مردم و خصوصا جوانان از انقلاب و نظام اسلامی هستند وجه تعبیر رهبری معظم انقلاب در شرایطی که همه به قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه اذعان دارند افرادی در داخل بگویند ما کسی نیستیم و منزوی هستیم.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
زنگنه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۵ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۳ ق.ظ
احسنت
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین