کد خبر: DT-20932
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> استاندار بوشهر گفت: مراکز آموزشی شبانه‌روزی استان بوشهر افزایش می‌یابد.</span>

مصطفی سالاری بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با مدیر کمیته امداد کشور اظهار داشت: خدمات کمیته امداد نقش بسیار مهمی در زندگی مددجویان دارد و نیاز است که همه دستگاه‌ها در اجرای طرح‌های کمیته امداد همکاری و مشارکت داشته باشند.

وی بر لزوم ایجاد اشتغال مناسب برای مددجویان کمیته امداد برای خودکفایی این خانوارها تاکید کرد و ادامه داد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در عرصه اقتصادی است و باید زمینه اشتغال نیروهای بومی در این بخش ها فراهم شود و یکی از پیش‌شرط‌های آن داشتن مهارت است.

استاندار بوشهر بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی مناسب برای جویندگان کار تاکید کرد و بیان داشت: تفاهم‌نامه‌های آموزشی بسیار خوبی برای افزایش مهارت جویندگان کار استان بوشهر امضا شده است و ۲۳ هزار نفر در این زمینه آموزش های لازم را فرا خواهند گرفت.

وی از ارائه آموزش‌های فعالیت در بخش نیروگاه برای ۱۰ هزار نفر از جوانان استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: ۱۳ هزار نفر برای کار در تاسیسات نفت و گاز و پتروشیمی آموزش خواهند دید و در پایان این دوره‌ها گواهینامه مهارتی دریافت می‌کنند.

سالاری از ایجاد زمینه اشتغال برای افراد آموزش دیده در این دوره‌ها خبر داد و افزود: حوزه کشاورزی استان بوشهر نیز یکی از ظرفیت‌های مهم برای اشتغال است که باید در این زمینه نیز حرکت شود.

وی بر لزوم توانمند سازی مددجویان و پرداخت تسهیلات اشتغال با همکاری بانک‌ها تاکید و افزود: ایجاد مراکز آموزشی شبانه روزی برای دانش‌آموزان مددجوی کمیته امداد به صورت جدی در دستور کار است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
۱۱۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۸ ق.ظ
دانش اموزكلاس ششم سيده سارابهنياپورفرزندسيدحسن بهنياپور كه درمدرسه ابتداى كوثراهرم مشغول به تحصيل بوده ودرازمون ورودى استعدادهاى درخشان مدرسه نمونه دولتى پايه هفتم نرجس شركت كرده بودكه دربين ٩٠نفرموفق به كسب رتبه اول درسهميه ايثارگران ورتبه سوم ازادشهرستان شدندوازمجموعه پرسنل اموزشگاه كوثر ومديرمدرسه خصوصا معلم كلاس ششم خانم يزدانى كه درارتقاع تحصيلى دانش اموزان زحمت فراوانى رامتحمل مى شوند كمال تقديروتشكرراداريم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین