کد خبر: DT-47269
تعداد بازدید: 336بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
دلیران تنگستان: منایع طبیعی در استان ما بک موهبت خدادای است و حفظ ونگه داری ان توسط نیروهای تلاشگر منابع طبیعی قابل تقدیر است. متاسفانه گاها مدیرهایی در این منصب گماشته میشوند که فقط میخواهند اسم مدیر روی انها باشد!

دلیران تنگستان: منایع طبیعی در استان ما بک موهبت خدادای است و حفظ ونگه داری ان توسط نیروهای تلاشگر  منابع طبیعی قابل تقدیر است. متاسفانه گاها مدیرهایی در این منصب گماشته میشوند که فقط میخواهند اسم مدیر روی انها باشد! نه تنها احساس مسئولیت نمیکنند بلکه در تضاد با اهداف سازمان  هستند. مدتها بود سرپرست این اداره مهم وحیاتی به اقای سهیل مهاجری سپرده شده بود تا در این هفته ایشان رسما به مدیر منابع طبیعی استان منصوب شدند .لیاقتهای مهاجر کاملا وی رادر برابر بعضی مدیران سرتر نشان میدهد. تجربه ودلسوزی، پیگیری و تلاش مهاجر قابل ستایش است .اکنون امیدواری در این سازمان برای رشد وبالندگی زیاد شده . دکتر سالاری کمی دیر برای تغییر  در این سازمان  اقدام کرد. اکنون امیدواری برای تحول خوب وچشمگیر در این سازمان دور از ذهن نیست کارشناسان خوب وخبره عناصر حفاظت کننده از منابع طبیعی که باید به ان منابع  مردم  گفت همه وهمه دست این مدیر توانمند را برای رسیدن به اهداف این سازمان باز نگه داشته است. سایت خبری دلیران  تنگستان برای اقای مهاجر یمدیر جدید این سازمان ارزوی موفقیت میکند واز ایشان در خواست دارد حمایتهای خود از مدیر پرتلاش وخوش برخورد اداره منابع طبیعی اهرم که مورد وثوق همه افکار است دوچندان کند. رئیس منابع طبیعی اهرم اقای یوسفی برادر شهیدی است که مثل خون برادرش از منابع طبیعی واهداف ومنافع این سازمان دفاع میکند.

مراسم تودیع و معارفه رییس طرح برنامه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور مدیر کل  و جمعی از همکاران برگزار گردید. در این مراسم آقای دکتر مهاجری اهم فعالیت های گذشته مناسب  را برشمرده و اظهار امیدواری کردند با تغییرات جدید؛ همچون گذشته، تمامی امور با قدرت و قوت انجام شوند.در این مراسم آقای مهران خورده بین به عنوان­ رییس طرح برنامه اداره کل معرفی شدند. در انتهای مراسم از زحمات سرکار خانم ملاح زاده در سمت طرح   تقدیر و تجلیل به عمل آمد

 

photo_2016-08-01_09-15-47 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین