کد خبر: DT-24783
تعداد بازدید: 81بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مدیرعامل تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: با تدابیر پیش بینی شده این تیم در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور در فصل جدید مشکل مالی که در سال گذشته با آن روبرو بود را نخواهد داشت و با تدابیر اندیشیده شده از سوی مسوولان استان بوشهر این تنگناها کاهش می یابد.</p>

رضا فرهمند نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در نشستی که با بازیکنان تیم داشتیم از تکرار نشدن مشکلات مالی سال قبل به آنها گفته شده و آنها هم این موضوع را پذیرفته اند.
وی اضافه کرد: استانداری بوشهر با تلاش های خوبی که داشته زمینه کمک های اولیه درارتباط با تامین منابع مالی برای تیم ایرانجوان بوشهر را فراهم کرده است.
فرهمند نیا در ارتباط با بدهی های تیم ایرانجوان بوشهر بیان کرد: همه تیم های لیگ برتری و دسته یک فوتبال کشور بدهی دارند که ایرانجوان بوشهر نیز یکی از این تیم های بدهکار است.
وی اظهار کرد: با این وجود کادر مدیریتی ایرانجوان بوشهر امسال همه تلاش خود را به کار گرفته تا این تیم سال متفاوتی را نسبت به پارسال تجربه کند.
مدیرعامل ایرانجوان بوشهر ادامه داد: امسال ۶۰ تا ۷۰ درصد بازیکنان ایرانجوان بوشهری هستند و در کنار آنها از بازیکنان غیربومی با تجربه هم دعوت گرفته ایم.
فرهمندنیا خطاب به هواداران تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: از هواداران به عنوان یار دوازدهم انتظار داریم حمایت های همیشگی خود را از باشگاه ایرانجوان داشته باشند.
وی اضافه کرد: پیشکسوتان، هیات مدیره و هیات موسس باشگاه ایرانجوان همگی برای موفقیت ایرانجوان همدل شده اند و امیدواریم این همدلی به نتایج قابل قبولی برای تیم ریشه دار و با سابقه ایرانجوان بوشهر منجر شود.
ایرانجوان بوشهر ۲۶ مرداد جاری درنخستین دیدار خود در فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با سرمربیگری سعید مفتخر در آبادان به مصاف صنعت نفت این شهر خواهد رفت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین