کد خبر: DT-44518
تعداد بازدید: 84بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: مدیران دولتی باید ویژگی انقلابی بودن را در خود نهادینه کرده، انقلابی بمانند و انقلابی نیز خدمت کنند.

سید اسماعیل موسوی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: باید از فرصت ماه رمضان بهره ببریم و در خدمت به نیازمندان و همنوعان بکوشیم.

وی با اشاره به مناسبت‌های ماه مبارک رمضان افزود: مقام معظم رهبری در سال جاری فرمایشات مهمی به‌ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی داشتند و تمام همت و اراده مقامات استان بوشهر باید بر اجرای اقتصاد مقاومتی باشد که در همین زمینه تدابیر لازم اندیشیده شده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استان بوشهر گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی، نشست‌های عملیاتی متعددی در حال اجراست تا نیازمندی‌های استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی شناسایی شود.

موسوی گفت: انقلابی بودن از ویژگی‌هایی است که مخاطب آن کل جامعه است و مدیران دولتی باید ویژگی انقلابی بودن را در خود نهادینه کرده، انقلابی بمانند و انقلابی نیز خدمت کنند.

وی با اشاره به تغییر بخشدار مرکزی و انتصاب معاون فرماندار بوشهر افزود: تجربه استفاده از یک زن در سمت بخشداری در استان بوشهر برای تیم مدیریتی استان همراه با نگرانی بود اما خانم مریم قربانی بخشدار مرکزی بوشهر عملکرد خیلی خوبی در این سمت از خود نشان داد و این امر موجب شد اکنون بیش از ۲۳ بانو در مسؤولیت‌های مختلف استان مشغول به کار باشند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استان بوشهر تصریح کرد: اعتماد به بانوان در مسؤولیت‌های مختلف نتیجه مثبت داشت و همین امر باعث شد خانم قربانی ارتقا یافته و به‌عنوان معاون عمرانی فرماندار بوشهر منصوب شود.

موسوی با اشاره به انتصاب بخشدار جدید مرکزی بوشهر گفت: تیم مدیریت سیاسی استان حساسیت ویژه‌ای برای انتصاب بخشداران دارد و این امر به دلیل شکل‌گیری نسل جدید از مدیران در استان است.

وی ادامه داد: رویکرد جدید برای انتصابات در استان این است که افرادی با تحصیلات عالیه در مسؤولیت‌های مختلف قرار بگیرند و برای انتصاب ۲۵ بخشدار در استان ۲۰۰ گزینه مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استان بوشهر افزود: عباس برزگرزاده جوان تحصیلکرده بوشهری دارای مدرک دکترای حقوق بین‌الملل و استاد دانشگاه است که از امروز مسؤولیت بخشداری مرکزی بوشهر را عهده‌دار خواهد شد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین