This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-26154
تعداد بازدید: 325بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
در بوشهر عده ای چپ نمای طماع و راست فکر بی بصیرت مثل قیچی برای بریدن فرزندی از این اب خاک یکی شدند...

دلیران تنگستان- دکتر سالاری بی خبر از اتفاقات تخریب میشود. مسلمانی مرز دارد، حد دارد و رعایت انها برای دین و جامعه ما مفید است. خدا بیامرزد سید ازادگان ابوترابی عزیز اعلی الله مقامه الشریف را که میگویند: «در زندان بعثیها گفتند از صلیب سرخ امده اند برای بازدید اردوگاه انها. اتفاقا افسر مسئول اردوگاه بسیار خشن وسفاک بود و وقتی فهمید صلیب سرخ دارد میاید و از اردوگاه گزارش تهیه کند نگران شد. علی ایحال امدند و رفتند سراغ ابوترابی عزیز. ایشان وقتی فهمید گزارشگران مسیحی هستند، رگ مسلمانی خود را شارژتر کرد و در جواب بازرسان صلیب سرخ که گفتند اینجا شکنجه گزارش شده وحقیقت امر صحیح هم بود و این در حالی بود که افسر نامبرده نیز انجا حضور داشت و میدید و میشنید، از ابوترابی پاسخ گرفت: نه اینطور نیست. برادران عراقی ما مسلمان هستند، مسلمان اهل شکنجه و آزار برادرش نیست و این گزارش کذب است. ما اینجا مشکلی نداریم جز دوری از وطن. بازرس صلیب سرخ و افسر عراقی مبهوت از این جواب رفت. آن افسر عراقی بعدا سراغ سید امد و گفت: چطور اینجور صحبت کردی، ما که شما را شکنجه کردیم و اذیت کردیم، ولی تو انوقت گفتی اینجا از این خبرها نیست؟ ابوترابی اینگونه جوابش را داد: چرا هست خوب هم هست، اما بازرس یک مسیحی بود و من و تو یک مسلمانیم. ابروی تو نزد او، ابروی من است و ما نباید بگذاریم ابروی شما نه، بلکه ابروی دین ما برود».

بگذریم که افسرعراقی چطور بخوبی درخواست سید را اجابت کرد، اما داخل همین استان ما بوشهر که مسلمان هم هستیم، هم استانی هم هستیم، اما ندیده و نشنیده بعضی ها برای بعضیها میتراشند ومیبافند، ولی اخر برای چه؟ در جهت منافع کشور، استان و شهرستان؟ نه ولله! صرفا هوای خودخواهی وبه نظر حسادت.

دولتی که با رای مردم امده، به دنبال خودش استانداری از جنس مردم بوشهر نیز اورده است. نه تنبک زن است، نه مداح، بلکه معتدل بین گروههاست و بی غرض نشسته محل کارش و در حد توان نه فراتر، با تیمش دارند جان میکنند برای استان. تقدیر و تمجید گذشتیم، رخنه و فتنه نکنیم. چند استاندار قبل، غیر از حسنوند، غیر بومی ها چه بلایی سر استان ما در اوردند؟ چه کسی اعتراض کرد و داد زد؟ اما چه بلایی سر افراشته اوردیم و چه بلایی داریم سر سالاری در میاوریم.

بخدا خجالت بکشند! واتساپ بازهای تا ۵ دقیقه قبل از اذان صبح بیدار و موقع اذان و نماز خواب، نقطه ضعف برای سالاری پیدا کردند! ماشاالله به کار کارشناسی انها و الهی که چشم نخورید انشالله از اینهمه دلسوزی برای استان! این افراد نوشتند: مردم بوشهر، استاندار ما دکتر نیست، اما به او میگویند دکتر. این یک نقطه ضعف، بعدش عضو شورای ابپخش گفته گردن فلان مدیر نشریه که برعلیه سالاری چپ نوشته را میشکنیم!

اینها را در سایت و واتساپ هوا کردند و گفتند: استاندار ما با این دو معضل پیچیده ومرگبار روبروست! حضرت عباسی خجالت هم پیش شما خجالت میکشد! اینها به اصطلاح دوستدار استان ما هستند. تو را به خدا دست بردارید و شعور مردم را مضحکه دست خود قرار ندهید. شما دانسته یا ندانسته، مسخره افکار دلسوزان استان در همه محفلها قرار گرفته اید.

اگر دکتر سالاری ضعفش این است بقول شما، پس معلوم است که استاندار بی ضعفی است در تمام امورات اجرایی استان. شما اگر خدایی نکرده مشکلی از سالاری سراغ داشتید در طرحها، مصوبات، بودجه، مدیریتها یا برخوردها سراغ این موضوعات مسخره نمیرفتید. پس معلوم است که دکتر سالاری کارش درست است. ما انتقاد هم داریم، اما حرمت یک استاندار بومی را نگه میداریم. او تلفن دارد، دفتر دارد، تماس میگیریم و نقاط ضعف را میگوییم. اما مهد کودکی است که اگر بنویسیم استاندار دو نقطه ضعف دارد، نباید به او بگویند دکتر و ….

حال بدانید که اولا اگر شما استاندار بودید بجای سالاری، ما وظیفه داشتیم از شما حمایت کنیم (البته هرکسی را بهر کاری ساختند). دوما، دکتر روحانی در انتخاب استاندار بوشهر بیگدار به اب نزده و تمام جوانب سنجیده و پایش هم ایستاده، چون کارهایش را دیده و میبیند. همین هفته قبل، دو وزیر کابینه روحانی از طرحهای ورزشی ایشان در استان تقدیر کردند و وزیر کشور دستور داده در همه کشور از این نمونه موفق که دکتر سالاری خودش طراحی کرده، استفاده شود.

چه کسی در استان ما نوشت، تقدیر کرد و احسنت گفت به این عملکرد خوب؟ چرا قلممان نچرخید این کارها را بگوش مردم برسانیم و در واتساپ بازی های شبانه این اخبار را انعکاس ندادیم؟ انوقت عده ای بیانیه میدهند که تعریف، تمجید و مدیحه سرایی مسئولین نکنید. چرا به صراحت نمیگویید رسانه ها و سایتها، چون به رفقای جانی ما پست و مقام نداده، دکتر سالاری را تحریم خبری کنید؟! شما چه دلسوزی برای استان کرده اید؟ کدامتان سوار پراید هستید؟ طرح شما برای پیشرفت استان چیست؟ مردم استان بدانند که این طرحی که مطرح کرده اید، تخریب دکتر سالاری است. میگویید شاید تله کلک ما بگیرد، استاندار تغییر کند و مانند گذشته استانداری غیر بومی بیاید. انوقت چون شناخت روی ما ندارد استان را هپولی هپو کنیم! عین نیت شما این است و دلسوز نیستید. متاسفم برای شانس سالاری!

در کشور ما چپ و راست در اینجور مسائل باهم اختلاف دارند، اما در بوشهر عده ای چپ نمای طماع و راست فکر بی بصیرت مثل قیچی برای بریدن فرزندی از این اب خاک یکی شدند. البته اکثریت تام روزنامه نگاران، نویسندگان، استادان و سایتهای وزین؛ در راستای سخنان امام که می گفتند کارهای خوب نظام را به گوش مردم برسانید، حمایت کرده اند ومیکنند، اما خدائی بیایید دست به دست هم بدهیم و نگذاریم اتفاق دکترافراشته تکرار شود. تلاشهای ایشان قابل تقدیر است، البته هر استانداری دارای نقاط ضعف است که انهم از غرض نیست.

در هر صورت امیداست ائتلاف ضد سالاری که برای تخریب وی از هر حربه ای ولو ناجوانمردانه استفاده میکنند، سر عقل ایند و دست بردارند. سالاری بیخبر از اظهارات عضو شورای ابپخش را تخریب نکنند، هر چند آن بنده خدا هم معلوم نیست این حرف را زده یا نزده، اگرچه بعضی وقتها بدرد میخورد و باید گردن بعضی دشمنان این استان را از خدا درخواست کنیم تا بشکند.

دوستدار کارهای توسعه عمرانی ایشان برای استان محرومم بوشهر-  عباس صبوری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
سالاري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۳۳ ب.ظ
بخدا كه مرد هستي. هنوز رزمنده اي. هنوز روحيه ات جوانمردانه است. حاج عباس واقعا مردي.
هدایت اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۸ ق.ظ
خداقوت دستت دردنکندحاج عباس ازروشنگری که انجام میدهی تشکروقدردانی می کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین