کد خبر: DT-43720
تعداد بازدید: 917بازدید
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۵
اگر بخواهیم پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری، مدیری با ویژگی های ذکر شده توسط ایشان معرفی کنیم، به واسطه خدمات مهندس حسنی ناخود آگاه انگشت اشاره ما به سمت خواهد رفت.

دلیران تنگستان– اگر بخواهیم پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، مدیری با ویژگی های ذکر شده توسط ایشان معرفی کنیم که هم جهادی باشد، هم حزب اللهی، هم اقتصاد مقاومتی و کار و عمل را ترویج کند، هم ترکش صدام را خورده باشد و هم با ترک دیار خوش اب و هوای خود مشهد، به دستور مدیران ارشد گاز کشور تن در دهد و در هوای گرم عسلویه خدمت کند، ناخود آگاه انگشت اشاره ما به سمت مهندس حسنی خواهد رفت.

وی کسی است که اخلاق و منش انقلابی و اسلامی، قرینه کار و تعهد اوست. شاید خداوند توفیق زیارت و صحبت با این جانباز عزیز و خادم افتخاری امام رضا (ع) را به ما عنایت نکرده، لکن اویس قرنی را ندیدیم اما بویش را استشمام می کنیم. تخریب یک مدیر شاید به آسانی در اذهان مردم جا بیافتد، اما گوینده جمله “تعز من تشاء و تذل من تشاء” مکرش فراتر از بشر کم دانش است.

231013074626021013073946معارفه‌ي مهندس حسني2 (Copy) (Copy)(جانباز و خادم امام رضا (ع)، مهندس حسنی)

مهندس حسنی، مدیری است که تعاملش با مردم عسلویه و منطقه تحت پوشش آن، در قالب برادری میگنجد نه ضدیت و استمرار کارهای خوب و اجرایی ایشان در امورات محوله که لحظه به لحظه از پایتخت ایران چک می شود، کوچکترین خدشه ای ندارد. او بر خلاف جریان سازی نا آگاهانه، اولویت اصلی را به بومی های استان داده و شان و منزلتش قبول نمی کند، مردم زحمتکش استان و منطقه را فراموش کند. او احترام ویژه ای برای مردم استان قائل بوده و تعاملاتش با مدیران ارشد استان بوشهر در چارچوب منافع این استان، غیر قابل انکار است. علاوه بر این، از سالی که وی زمام امور را در دست گرفته، منشا امورات خیر دیگری نیز بوده که بیان آن در این مقوله نمی گنجد.

بدون شک  گزینش یک خادم امام رضا (ع) از یک مدیر کل یا وریز نیز بالاتر است. ایشان اظهار داشته اند که تعهد ما به مردم به مصداق فرمایش امام رضا (ع) است و بنده وجودم را وقف مردم مظلوم استان می کنم، زیرا دوست دارم هرگاه به زیارت امام رئوف می روم، آقا با تبسم و لبخند تحویلم بگیرند. چطور چنین مدیری که اگر گروه امداد در جبهه نبود، به واسطه جراحت شهید می شد، خود را ملعبه دست دنیا و مافیها می کند و به قول تیتر یکی از سایت ها، آبدارچی پروازی می آورد؟ چطور به خاطر دنیای دیگران، آخرت خود را تباه می کند؟

حقیقت امر، حمایت ازاین فرد و کارهای خوب اوست و دستورات اکیدش مبنی بر جذب نیروهای بومی و حتی انجام خریدهای الزامی مجتمع گاز پارس جنوبی از استان بوشهر، ما را وا می دارد از وی حمایت کرده و به حمایت خود ادامه دهیم. تحولات انبوه آینده این مجتمع نیاز مبرم به مدیر توانمندی مانند مهندس حسنی دارد تا انشالله با اجرای طرح های مصوب وی، اقتصاد مقاومتی در منطقه طرحی نو در اندازد.

همچنین مدیریت منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی را نیز مهندس بابایی برعهده دارد که در تعهد خدمتش به هم استانی های بوشهری همین بس که مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، شخصاً لوح تقدیری جهت پذیرش فرزندان شاهد، خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران استان بوشهر( توجه کنیـد، استان بوشهر) به نامبرده اهداء کرده است. مهندس بابایی در کنار مهندس حسنی مکمل خدمت صادقانه اند و آمار و ارقام جذب نیروهای بومی نشان گر این حقیقت است که قلم بابایی هیچ گاه بر علیه نیروهای بومی بوشهر نچرخیده و نخواهد چرخید و همیشه از نیروهای بومی حمایت کرده است. وی دیگر مدیر غیر بومی نیست و ۲۰ سال خدمت در استان بوشهر، خونش را با خاک این استان عجین کرده است.

photo_2016-05-19_01-12-00 (Copy) (Copy)(مهندس بابایی)

به امید موفقیت روز افزون حسنی ها، بابایی ها و امثال این مدیران که برخی مدیران کم کار استان و بومی ما را خجل می کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
رحیم دریکوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۳ ب.ظ
با سلام و عرض ادب،بنده خودم نیروی فنی درساخت سازه های فلزی و دریایی درنفت و گاز و پتروشیمی هستم،که امیدوارم آقایان مهندس حسنی و بابایی،که قهرمانان تمام امورهستن یادبگیریم،که باید دلسوز وکارا بود.بنابراین بنده حقیر با رشته مهندسی جوش حاضرم درمعیت اقایان انجام وظیفه نمایم،سپاسگزارم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین