کد خبر: DT-47486
تعداد بازدید: 76بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
روز خبرنگار، در حقیقت روز پاسداشت رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه است.

متن پیام امام جمعه محترم بخش دلوار بمناسبت روز خبرنگار

” بسمه تعالی ”

« ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُون َ»  نون سوگند به قلم و آنچه می نویسند ( سوره قلم آیه ۱ )

روز خبرنگار، در حقیقت روز پاسداشت رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه است.

مهم ترین ویژگی های یک خبرنگار مومن انقلابی؛ تعهد؛ حق محوری ؛ بصیرت ؛ عقلانیت و آزاد اندیشی است و آفت اهل قلم هم آلوده شدن در بازی‌های سیاسی ؛ باندی و جناحی است.

باید دغدغه نخست در کار خبرنگاری، اسلام و ارزش های ناب محمدی(ص) باشد و بدون تردید رسانه ای عالی ترین رتبه امتیاز را در پیشگاه الهی دریافت می کند که بیشترین دغدغه را نسبت به اسلام و ارزش‌های انقلابی داشته باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفدهم مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که با خون خود به این روز کرامت بخشیده است؛ و یاد همه مردان و زنان شهید خبرنگاری که با تقدیم جان خود این مسیر را به رایحه شهادت معطر و مزین نمودند. فرصت را مغتنم دانسته و از تلاش‌های صادقانه همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و همه آزادگان عرصه اطلاع رسانی ، به ویژه  خبرنگاران پرتلاش شهرستان تنگستان و بخش دلوار و نیز از همراهی و اهتمام ویژه آنان در انعکاس خطبه ها؛ اخبار و پوشش خبری نهاد مقدس نماز جمعه در زادگاه سردار شهید رئیسعلی دلواری؛ قدردانی نموده و از درگاه خالق سبحان برای همه مجاهدان و تلاشگران این عرصه مزید توفیقات و تداوم سرافزاری و سربلندی در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) مسئلت می نمایم.

علی زاهددوست
امام جمعه بخش دلوار
۱۳۹۵/۵/۱۷

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین