کد خبر: DT-22819
تعداد بازدید: 62بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> مشاور عالی و دستیار نظامی مقام معظم رهبری گفت: مبارزات تاریخی مردم بوشهر همواره زیر پرچم روحانیت بوده است.</span>

دفتر امام جمعه بوشهر، سردار سرلشکر رحیم صفوی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن ابراز خوشحالی از سفر به استان بوشهر، حضور در جمع مردم ولایتمدار استان بوشهر را توفیقی برای خود دانست.

وی اضافه کرد: استان بوشهر، فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله دارد و یکی از ویژگی‌های مبارزات و مجاهدت‌های مردم این منطقه، این بوده است که همواره تحت پرچم روحانیت بوده‌اند.

مشاور عالی و دستیار نظامی مقام معظم رهبری افزود: تمام مجاهدت‌ها و دلاورمردی‌های مردم استان بوشهر، زیر نظر علما با اذن شرعی بوده و این خود نشان از فهیم بودن مردم این استان و درک مسئله ولایت دارد.

وی با اشاره به شرایط استان بوشهر بیان داشت: استان بوشهر قطب بزرگ صنعتی، اقتصادی و نظامی و یکی از استان‌های حساس کشور است.

استان بوشهر ۵۰۰ سال در مقابل تجاوز بیگانگان مقاومت کرد

نماينده ولی فقيه در استان و امام جمعه بوشهر نیز در این دیدار با بیان اینکه تاکنون هیچ گاه تأثیرگذاری انقلاب اسلامی ایران در نظم و تحولات نوین جهانی به این اندازه نبوده است، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند جهان در آستانه پیچ عظیم تاریخی است و از آن طرف هیچ گاه ایران و شیعه در تحولات مثبت و عظیم تاریخی اینقدر مؤثر نبوده است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری انقلاب اسلامی ایران را موهبت الهی خداوند به فضای ایران و جهان تشیع و اسلام و منشأ تحولات بسیاری در جهان دانست و اظهار داشت: شوروی با آن عظمت، آمریکا طی سال‌ها جنگ سخت و سرد نتوانست آن را از بین ببرد ولی با انقلاب اسلامی ایران، این شعله مصنوعی مارکسیسم افول کرد و از بین رفت.

وی با بیان اینکه استان بوشهر ۵۰۰ سال در مقابل تجاوز بیگانگان مقاومت کرده است، خاطرنشان کرد: استان ولایتمدار بوشهر در تاریخ حیات خود همیشه در فضای مقاومت، بیداری، پایداری و دفع تهاجم بیگانگان بر مبنای ولایت، استوار بوده است.

آیت الله صفایی بوشهری در پایان اضافه کرد: استان بوشهر استانی است که بر اساس قرآن و عترت، دین و عشق به ولایت و مقام معظم رهبری حرکت می کند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین